Космонавти народжені Україною

Автор: учитель фізики та математики Бован Андрій Васильович

В даній презентації розміщено стислу інформацію про космонавтів які народилися на Україні. Використовувати презентацію доцільно в День працівників ракетно-космічної галузі України, або ж напередодні цього дня. Матеріал буде корисний як вчителям предметникам (фізики та астрономії) так і класним керівникам. Використовувати презентацію можна і як доповнення до загальних відомостей пов’язаних з днем космонавтики, тобто як додатковий матеріал національно-патріотичного виховання.
Якщо використовувати презентацію як самостійну одиницю до обов’язково розповідь учителя не повинна обмежуватися тією інформацією що є на слайдах а й доповнювати поясненнями наскільки важливі відкриття зробили українські вчені ( дослідження сварки металу в умовах космосу, введена в дію система двостороннього телевізійного зв’язку, вивчення впливу стану невагомості на фотосинтетичний апарат рослин). Обов’язково підкреслити важливість відкриттів і їх практичне застосування , як і для чого використовує світова спільнота надбання українських вчених-космонавтів.
Щиро надіюсь що дана презентація буде корисною та пізнавальною. Приємного використання.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже важко доступно розкрити таку складну тему для учнів, особливо молодших школярів. Діти важко запам’ятовують назви і прізвища, але ваш матеріал складений дуже просто. Безліч фото допомагають дітям запам`ятати хочаб візуально космонавтів України.

  2. Андрій Васильович, з задоволенням ознайомилася з чудовою, змістовою презентацією. Це сприяє вихованню патріотичніх почуттів, гордість за країну, космонавтів які народилися на Україні. Дуже корисний матеріал.

  3. Дійсно, ваша презентація корисна та пізнавальна. Ви провели велику пошукову роботу. Матеріал оформили та систематизували в хронологічному порядку. Дякую за наданий матеріал, який можна використовувати на уроках, виховних годинах та загальношкільних заходах.

  4. Цікавий матеріал автора! Адже підкреслює важливість відкриттів і їх практичне застосування, як і для чого використовує світова спільнота надбання українських вчених-космонавтів. Цікаво та пізнавально)))

  5. Дуже актуальна презентація. В більшості випадків на запитання: назвати українців, пов’язаних з космосом, може не почути відповіді. А в даній презентації і перелік космонавтів, і назва міста, де вони народилися, і якими дослідженнями займалися. Дякую!

  6. Дуже корисна та пізнавальна презентація. Буде чудовим доповненям як уроку так і позакласної роботи .Візьму її в свою скарбничку та неодмінно скористаюсь.Дякую!