Презентація для учнів 5 класу
“Математичний бій”
Автор: вчитель фізики та математики Бован Андрій Васильович
Презентація для учнів 5 класу на тему «Математичний бій» Даний урок можна проводити як позакласний захід, а можна як узагальнюючий урок при вивчені звичайних дробів. Основна мета проведення такого заходу чи уроку це перевірка основних компетентностей учнів під час вивчення теми «Звичайні дроби» Даний матеріал можна буде використовувати на уроці що передуватиме контрольній роботі. Особливості проведення: клас ділиться на 4 команди, кожна з яких вибирає собі капітана. В кожної команди за їх робочим місцем листок відповідей (бланк відповідей де вони під цифрами ставляють літери). Команда яка перша правильно порахувала і оголосила свій результат отримує 1 бал. Після того як учні відгадають правильну відповідь і оголосять її (секвойядендрон) то перший раунд конкурсу вважається завершеним. Наступне завдання це порівняння дробів, завдання виведені на екран, і діти їх розв’язують, за правильно записані послідовності(порядок зростання і порядок спадання) команда отримує 2 бали. Порівняння чисел також оцінюється 2-ма балами. Розв’язані рівняння і конкурс капітанів оцінюється по 3 бали. Після проведення всіх конкурсів підводяться підсумки. Бали за кожен з раундів додають і відповідно до результатів нагороджують переможців.
Дуже сподобалась презентація,але не можна запозичити.Не скачується
Презентація змістова, насичена, що дозволяє підсилити мотивацію навчання шляхом розмаїтістю й барвистістю інформації, шляхом орієнтації навчання на успіх Вважаю, на такому уроці кожен учень працюватиме активно, в учнів розвивається допитливість, пізнавальний інтерес. Спасибі!
Використання на уроках інтернетресурсів та сучасних гаджетів дозволяє занурити дітей в звичні для них умови, викликати їх зацікавленість, позитивно впливає на рівень та темпи сприйняття та активізує їх розумову діяльність. Так що в цьому плані урок Андрія Васильовича заслуговує на увагу.
Сподобалась нестандартна форма проведення уроку з математики, яка сприяє розвитку математичних здібностей та логічного мислення учнів. Використання командних змагань сприяє згутованості дітей та активізує азарт до перемоги.