Презентація на тему: Перший раз в 5 клас

Автор публікації
ПІБ автора: Лашкул Тетяна Іванівна
Посада: вчитель фізики
Місце роботи: Криворізька гімназія №88
Оцініть:

Виховна година для п’ятикласників розпочнеться інтригуюче: кожен учень обере картку з колеса фортуни, де написані різні аспекти першого року в 5-му класі. Це буде стартовим елементом гри та обговорення.

Далі використовується дошка Padlet, на якій учні в реальному часі можуть додавати свої плани, очікування та переживання щодо нового року. Це створить атмосферу взаєморозуміння та об’єднання.

Гра “Перший мільйон” допоможе відзначити та висвітлити позитивні аспекти нового етапу у навчанні. Під час гри обговорюються важливі аспекти якості учня, позитивного ставлення до навчання та підтримки один одного.

Завершальна частина години присвячена формулюванню правил дружби та рецепту гарного класу. Учні разом визначають основні принципи, які допоможуть створити позитивний та вдячний колектив. Це може бути представлено у формі великого “Ворд Волл”, де кожен учень додає свою ідею.

Всі інтерактиви сприятимуть взаємодії, розвитку комунікативних навичок та створенню позитивної атмосфери, яка буде сприяти успішному та щасливому навчанню в новому класі. 

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *