mail@urok-ua.com

Презентація на тему “WHAT ARE THESE CLOTHES FOR?”

Автор: вчитель англійської мови Кирей Ольга Анатоліївна

На мою думку, лексичні навички слід розглядати як найважливіший і невід’ємний компонент навчання англійської мови, а їх формування саме і є метою навчання лексичного матеріалу.

Моя методика полягає в послідовному опрацюванні форм лексичних одиниць: подача слухового образу через аудіювання, перехід до артикуляції, а потім до читання і письма. На етапі перевірки розуміння лексичного матеріалу я рекомендую активно використовувати презентації.

В початковій школі багато уваги приділяється розвитку лексичних навичок. Учні молодших класів добре запам’ятовують слова, якщо у процесі засвоєння використовується наочний матеріал. Для цього на уроках англійської мови застосовуємо презентації. Так для закріплення лексичного матеріалу з теми «CLOTHES», я розробила презентацію «WHAT ARE THESE CLOTHES FOR?». Учні повинні знайти зайвий предмет одягу, що до певної категорії. Слайд за слайдом діти обирають лексичну одиницю, повторюючи теми «WEATHER» та «HOBBY». Я гадаю, що ця робота сприяє закріпленню лексичного матеріалу за темами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект урок з основ здоров’я 2 клас, для російськомовної школи. Конспект урок з основ здоров’я 2 клас, для російськомовної школи. Автор: вчитель початкових класів Мальцева Наталія Анатоліївна Відкритий урок Основи здоров’я на тему "Тема уроку: Спілкування. Умови...
Конспект уроку з англійської мови для 2 класу з теми «Шкільні речі» Конспект уроку з англійської мови для 2 класу з теми «Шкільні речі» Автор: вчитель англійської мови Молчанова Світлана Володимирівна Мета:закріпити вивчені лексичні одиниці з теми;  формувати вмін...
Конспект уроку з англійської мови в 2 класі на тему “З Днем народження” Конспект уроку з англійської мови в 2 класі Тема: "З Днем народження. Узагальнення матеріалу" Автор: вчитель англійської мови Чаплигіна Анна Степанівна Тема: «З Днем народження. Узагальнення матері...
2320

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Презентації на уроці – як елемент любого уроку, і конкретна дана презентація, – роблять урок яскравішим і переводять викладення матеріалу в більш звичний для сучасних дітей формат. Можливості презентацій, практично, необмежені. Не сумніваюсь, що учні Ольги Анатоліївни у подальшому зможуть робити власні вдалі презентації.

  2. Можна й далі розвивати цю тему (для дівчат/хлопців, для роботи/відпочинку…). Слід закцентувати увагу учнів на завданні, яке перед ними стоїть (варто наголосити, що потрібно знайти зайве слово). Якщо трішки ще попрацювати над нею, вийде досить непогано.

  3. Як на мене, то це дуже вже простенька презентація. Це така багата тема, тут можна набагато більше всього показати. А ще мені не дуже подобаються картинки на слайдах, якісь вони такі страшні.