Презентація
Нестандартні форми, методи проведення уроків зарубіжної літератури

Автор: учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Трунденко Інна Петрівна

Представлена презентація «Нестандартні форми, методи проведення уроків зарубіжної літератури» складається з 16 слайдів, на яких демонструється вимоги та складові сучасного уроку зарубіжної літератури; приклади та форми нестандартних уроків літератури; методи і прийоми стимулювання творчої активності учнів, як однієї з форм виховання і становлення особистості учня.

Матеріали допоможуть учителеві ефективно використати в навчальному процесі нестандартні форми, методи проведення уроків, що сприяють реалізації компетентнісного підходу в освітній галузі «Зарубіжна література».

Представлена робота може бути корисною для вчителів зарубіжної літератури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація Інни Петрівни, вважаю, наочна, насичена змістовою, корисною інформацією, схемами. Дійсно, використання інтерактивних методів – це засіб створення такої атмосфери на уроці, яка сприяє співробітництву, надає можливість якнайповніше реалізувати особистісно зорієнтоване навчання. У ході інтерактивного навчання учень виробляє навички самовдосконалення, поступово позбавляється комплексу неповноцінності, відкриває самого себе. Натхнення!

  2. Нестандартні уроки дозволяють урізноманітнити методи і прийоми роботи з учнями,відходити від шаблонів,сприяють вихованню творчої особистості школяра,розширенню функцій учителя,дають можливість враховувати специфіку навчального матеріалу та індивідуальні особливості учнів.Тому презентація допоможе краще використовувати можливості нестандартних уроків.Дякую