Презентація

“Розвантаження та оновлення програм початкової школи”

Затверджено 13 оновлених та “розвантажених” навчальних програм для школярів 1-4 класів – вже з 1 вересня дітям в молодшій школі буде навчатися легше. Відповідне рішення, 4 серпня, прийняла Колегія Міністерства освіти і науки України.

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Зміни потрібні. Але їх кожен трактує і використовує так, як розуміє.Хтось- радикально, хтось робить вигляд, що щось змінює.Працю вчителя видно за знаннями учнів. Час покаже, що добре, а що ні.Але це також буде у кожного по-різному.

  2. Нещодавно прийшли хвалені “розвантаження”. У мене та колег склалося враження, що хтось хоче, щоб наша нація просто деградувала. Спрощувати потрібно не все. І не єдиним способом. Можливо, просто необхідно написати той же об*єм інформації доступною мовою. І не треба викидати половину тем. Дитина може вивчити надзвичайно багато, якщо її вчитель хороший. І підручник тут ні до чого. Педагог є ланкою між дитиною і книгою.

  3. Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи є данні нововведення обов’язковими для виконання усіма школами чи ні? В школі, де навчається моя донечка, вирішили відмовитися майже від усіх нововведень окрім вивчення таблиці множення до п’яти у другому класі. Дякую за відповідь.

  4. Пропозиції дуже корисні. Початкова школа давно очікує на розвантаження. Але, я так розумію, підручників на початок навчального року знову не буде. То як “розвантажувати” учнів без підручників, знову посилати їх до електронних носіїв?

  5. Публікація дуже корисна. Все зрозуміла, тільки ось за якими підручниками будуть навчатися діти 1 класу – не розумію. Таке питання виникає у багатьох вчителів, які випустили 4 клас, бо підручники за оновленою програмою отримали майже в кінці року. Зараз знову оновлена програма. А підручники ???

  6. Запропанований матеріал, скоріш, для загального ознайомлення. Напрямки роботи в наступному навчальному році окреслені. Презентація в доступній формі розповідає про наступні зміни в програмі навчання молоших школярів. Цікава як для вчителів, так й для батьків. Знайомтесь зі змінами!

  7. Будемо чекати серпневих конференцій..Розвантаження та оновлення програм початкової школи потрібно, щоб виховувати психологічно здорове покоління. З презентації не зрозуміло: це розвантаження буде стосуватися учнів 2-4 класів у 2016-2017 н.р. ? Цей коментар я більше писала як зацікавлена бабуся. Дякую.

      1. Учні середньої школи за новими програмами навчались у 2015-2016 році, але це стосувалось учнів 7 класів, а 8 – 9 ще за старими, так і це розвантаження може стосуватись тих, хто піде до першого класу в цьому році і надалі. Я чіткої відповіді на своє запитання ще не зрозуміла. Дякую.