Презентація “Стихійні лиха та їх наслідки”

Автор: вчитель трудового навчання та інформатики Богданець Максим Іванович

Презентація “Стихійні лиха та їх наслідки” містить дванадцять чотири слайда і призначена для використання на уроках основ здоров’я як в п’ятому так і молодших класів. Презентація відповідає структурі уроку. В презентації описуються природні стихійні лиха, їх класифікація на водні, атмосферні, земні. Описується алгоритми дій і правила поведінки лихах, а саме:

 • правила поведінки під час грозових розрядів
 • дії учнів в приміщенні під час грози
 • правила поведінки під час урагану
 • правила поведінки під час повені
 • дії учнів на вулиці якщо наближається негода
 • правила поведінки під час бурі , смерч

Презентація також може використовуватися і під час проведення виховних годин. Презентація в поєднані зі слова краще дасть змогу засвоїти нові знання та відпрацювати алгоритми дії в різних ситуаціях пов’язаних зі стихійними лихами.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Максим Іванович, створив презентацію до уроку, яка допоможе ознайомитися зі стихійними лихами, їх класифікацією:( водні, атмосферні, земні), та правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях. Презентація заслуговую уваги., але на мою думку , в п’ятому і молодших класах в презентаціі повинно бути більше фото. Дякую за презентацію, можна використовувати у середніх класах.

 2. Спасибо, материал полезный, актуальный и хорошо продуманы задания для закрепления.

 3. Максим Іванович демонструє нашій увазі достатньо цікаву та змістову презентацію “Стихійні лиха та їх наслідки”. Безумовно, це сприяє оптимізації навчання, формуванню інформаційної компетентності учнів, критичного і логічного мислення, розвитку пізнавальної активності та творчих здібностей учнів. Спасибі!

 4. Правила поведінки учнів під час стихійних лих – це їх безпека, їх життя! Дякую автору презентації за наданий матеріал, адже одне діло просто говорити учням про наслідки стихійних лих і зовсім інше використовуючи ІКТ(дану презентацію). Ця тема актуальна і її постійно потрібно нагадувати дітям на годинах спілкування з класним керівником, а також і на уроках з різних предметів: ОБЖД, географії. Спасибі ще раз за корисну публікацію.

 5. Змістовний матеріал, який містить корисну інформацію. Матеріал можна використати на виховних годинах. За допомогою презентації формуються уявлення про природні стихійні лиха та надзвичайні ситуації. Чудова презентація.

 6. Змістовний матеріал. Урок за підтримки мультимедійних технологій завжди виграшний. Надана презентаія може бути прикладом такої подачі матеріалу. Коментар, наданий до презентації допомагає учителю в використанні даного доробку в своїй роботі.

 7. Презентація “Стихійні лиха та їх наслідки” вчителя Богданець М.І. – чудовий матеріал для виховної години з цивільного захисту. В цьому випадку, зручно, що презентація супроводжується словом вчителя, а також можливістю обговорення деяких слайдів з учнями.

 8. Чудова презентація, яка описує правила поведінки під час: грозових розрядів, урагану, повені
  бурі тощо. Дає змогу відпрацювати алгоритми дії в різних ситуаціях пов’язаних зі стихійними лихами.