mail@urok-ua.com

Презентація “Трикутник і його елементи. Види трикутників”. Урок геометрії, 7 клас

Автор: вчитель математики, фізики Копичинська Оксана Михайлівна

Презентація до уроку геометрії у 7 класі на тему «Трикутник і його елементи. Види трикутників». Використовується на першому уроці вивчення теми. Дана робота містить в собі історичні відомості про трикутник, знайомить з означенням трикутника, його елементами, класифікацією трикутників за сторонами і кутами, містить теорему про властивість сторін трикутника (нерівність трикутника). Також до уваги представлено ряд завдань: встановити відповідність, знайти периметр трикутника, довести існування трикутника.

Конспект уроку “Трикутник і його елементи. Види трикутників” Геомертія, 7 клас

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.2 з 5)
3897

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

4 коментарів

  1. Цікава структура уроку. Дуже насичений додатковий матеріал, історичні факти про видатних математиків. Все створює умови розширенню візуалізації матеріалу. Єдине зауваження: історичні довідки про трикутник донести учням після поняття “трикутник” та його елементи.

    1. Дякую за слушне зауваження, але я вважаю, що так, як з поняттям “трикутник” діти вже знайомилися в попередніх класах, то історичні факти їх мали б зацікавити і спонукати до роботи на уроці.

  2. Методично правильно спланований урок, структура та форми роботи повністю відповідають вибраному типу, що дозволяє ефективно досягти поставлених цілей. Вивчення нового матеріалу проводиться у формі евристичної бесіди, цікаві історичні факти, що приготували діти, вказують на організацію вчителем випереджувальної роботи. Всі етапи уроку супроводжує надзвичайно яскрава та змістовна презентація, що допомагає не тільки втілювати наочність, а й забезпечує ефективне закріплення вивченого мтеріалу. Корисна та цікава розробка,Оксано Михайлівно.