Презентація – заняття в техніці оригамі

“Казка про сорочку”

Автор: вчитель початкових класів Морозюк Тетяна Володимирівна

Заняття в техніці оригамі. Презентація “Казка про сорочку”. Автор: вчитель початкових класів Морозюк Тетяна Володимирівна.
З перших днів перебування у школі починається знайомство дітей зі світом мистецтва. Саме більше захоплює їх робота з папером – доступна і проста.
Оригамі – саме та техніка, яка допомагає розвивати мислення, творчу уяву та художній смак. а коли ми поєднаємо заняття з грою – результат вийде небачений: дітки стають героями віршів та казок, мандрують у різні подорожі. Пропоную вашій увазі майстер-клас з виготовлення виробу – сорочки. Спробуйте творити!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Яскрава, змістовна, ілюстрована презентація, має естетичний вигляд. Використання мультимедійних засобів навчання на уроці підсилює мотивацію учнів, активізуючи їх пізнавальну діяльність. Дякую за розробку!

  2. Цікава та оригінальна казочка, А якщо зробити яскраву презентацію, думаю, діти будуть в захваті. Техніка оригамі проста у застосуванні, не потребує великих затрат на матеріал і цікава для дітей. Починаючи від елементарних, простих виробів можна розвивати та вдосконалювати техніку учнів до більш складних виробів з багатьох елементів.. Цей вид мистецтва розвиває мілку моторику рук, уяву, фантазію, мислення.