mail@urok-ua.com

Презентація – заняття в техніці оригамі

“Казка про сорочку”

Автор: вчитель початкових класів Морозюк Тетяна Володимирівна

Заняття в техніці оригамі. Презентація “Казка про сорочку”. Автор: вчитель початкових класів Морозюк Тетяна Володимирівна.
З перших днів перебування у школі починається знайомство дітей зі світом мистецтва. Саме більше захоплює їх робота з папером – доступна і проста.
Оригамі – саме та техніка, яка допомагає розвивати мислення, творчу уяву та художній смак. а коли ми поєднаємо заняття з грою – результат вийде небачений: дітки стають героями віршів та казок, мандрують у різні подорожі. Пропоную вашій увазі майстер-клас з виготовлення виробу – сорочки. Спробуйте творити!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку трудового навчання для 1 класу з презентацією на тему: “Виготовлення рибки – клоуна в техніці “оригамі”. Створення підводного світу”... Конспект уроку трудового навчання для 1 класу з презентацією на тему: "Виготовлення рибки – клоуна в техніці "оригамі". Створення підводного світу" Автор: вчитель початкових класів Власюк Галина Вікт...
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу Автор: вчитель англійської мови Котьман Марина Валеріївна План-конспект уроку орієнтований на учнів 3-го класу, які на уроках англійської мов...
Конспект уроку української мови у 4 класі на тему: “Розрізненная відмінків іменників з однаковими закінченнями та презентація до нього”... Конспект уроку української мови у 4 класі на тему: "Розрізненная відмінків іменників з однаковими закінченнями та презентація до нього" Автор: вчитель початкових класів Котко Ірина Миколаївна Темати...
1443

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Яскрава, змістовна, ілюстрована презентація, має естетичний вигляд. Використання мультимедійних засобів навчання на уроці підсилює мотивацію учнів, активізуючи їх пізнавальну діяльність. Дякую за розробку!

  2. Цікава та оригінальна казочка, А якщо зробити яскраву презентацію, думаю, діти будуть в захваті. Техніка оригамі проста у застосуванні, не потребує великих затрат на матеріал і цікава для дітей. Починаючи від елементарних, простих виробів можна розвивати та вдосконалювати техніку учнів до більш складних виробів з багатьох елементів.. Цей вид мистецтва розвиває мілку моторику рук, уяву, фантазію, мислення.