Реформа освіти в Україні 2016

Лілія Гриневич у телепередачі Реалії 03.09.2016

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. так.. давайте все закриємо. пустимо автобуси через три-чотири села і діти будуть їхати до школи в 6 ранку а приїжати в 6-7 вечора, це в теплу пору року, а коли буде холодно це взагалі.По наших дорогах нові автобуси довго не поїздять. краще нехай контролюють якість підручників, ато їх багато а толку ніякого.. всюди такі помилки це просто жах. гроші по карманах розберуть і толку з того, що вона говорила не буде. Це все переливання з пустого в порожнє. вчителям роботи все добавляють , а зарплату зменшують. зато собі гребуть лопатами.

  2. Багато цінного та необхідного в шкільних реформах. Але дуже багато ” але”.Чому ? Скільки ми пережили реформ у школі? А толку? Усе ускладнюється,що скоро працювати буде нікому, бо паперів більшає,вимоги ускладнюються.А хто подумав про простого вчителя? Кому він потрібен? Реформи роблять науковці ,які школу бачили останній раз у 11 класі.А хто запитав поради в шкільних учителів. Але цьому сайту дякую за всі останні новини в реформуванні школи.

  3. Реформи-це добре. А які у нас дороги? Чи дозволять батьки перевозити дітей по дорогах, да ями у коліно? Що буде з новими автобусами, навііть через рік? Перебудовувати систему легко….Ми це вміємо. Але, зруйнувавши старе, ще хорошого, на жаль, ніхто в нашій країні не зробив…

  4. Особисто для мене публікація виявилася дуже корисною. Слухаючи її, відчула себе ученицею.Лілія Гриневич так виклала матеріал, що навіть слабкому учневі стало б зрозуміло те, про що вона говорила.
    Зникло багато питань. Починання гарні. Хочеться, щоб держава не стояла осторонь цих задумів, зваливши все на плечі вчителів. Водолажко Лілії щира вдячність за публікацію.З повагою Людмила.