mail@urok-ua.com

Розробка уроку математики для 6 класу

Розв’язування вправ по темі: «Відсоткове відношення»

Автор: Учитель математики Павлуша Алла Віталіївна

Учитель математики Павлуша Алла Віталіївна

Урок формує навички і вміння учнів при знаходженні невідомих членів пропорції та відсоткового відношення; сприяє активізації розумової діяльності, виховує активність, увагу, наполегливість.


Тема: Розв’язування вправ по темі: «Відсоткове відношення»

Мета: формувати навички і вміння учнів при знаходженні невідомих членів пропорції та відсоткового відношення; сприяти активізації розумової діяльності, виховувати активність, увагу, наполегливість

Тип уроку: застосування нових знань

Урок проводиться у вигляді подорожі до князівства «Пропорції». Учні поділені на 2 команди. Кожна команда рухається за маршрутом від одного замку до іншого.

Хід уроку


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку складено методично правильно з чітко визначеною триєдиною метою. Розв’язування задач спирається на фронтальне повторення теорії, що забезпечує усвідомлене застосування алгоритму роботи з пропорційними величинами на етапі формування вмінь та навичок. Одне але..хотілося б доповнити конспект мотивацією навчальної діяльності .

  2. Алла Віталіївна! Хочу висловити подяку за урок. Розв’язування вправ на відсотки – достатньо складна тема курсу математики, яка потребує глибого осмислення. Вважаю, урок детально продуманий учителем, тому кожна хвилина була раціонально використана. Як наслыдок. досягнення мети уроку.

  3. Алло Віталіївно ! Урок математики у Вас побудований згідно вимог щодо написання конспектів.Ви вдало використали форму проведення уроку- подорож. Учням це цікаво ,заохочує до роботи, активізує до роботи. А головне на уроці математики -це вправи на розв’язання різних завдань.Ви-молодець. Дякую.