mail@urok-ua.com

Розробка уроку – практичної роботи з інформатики

Створення ескізу поштової марки України засобами графічного редактору Gimp

Автор: учитель інформатики Кученьова Тетяна Володимирівна

учитель інформатики Кученьова Тетяна ВолодимирівнаТема: Створення ескізу поштової марки України засобами графічного редактору Gimp.

Мета: сформувати предметні компетенції, щодо технологій опрацювання даних у графічному редакторі.

Учень повинен пояснювати призначення:

  • середовища Gimp;
  • призначення кнопок панелі інструментів Gimp;

вміти:

  • відкривати, переглядати і зберігати малюнки;
  • виконувати дії з малюнками;
  • виконувати перетворення фрагментів зображення.

Обладнання: комп’ютери IBM PC з встановленими ОС та Gimp.

Структура уроку

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Мотивація навчальної діяльності.
  4. Інструктаж з ТБ.
  5. Формування навчального досвіду.
  6. Підбиття підсумків уроку.
  7. Домашнє завдання.

Розробка уроку з інформатики

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок-гра з інформатики для 5-6 класів Урок-гра з інформатики для 5-6 класів Автор: вчитель інформатики Полюга Наталія Леонідівна Мета: Розвивати інтерес до  інформатики, творчу активність, логічне мислення, пам’ять, увагу; виховувати по...
Розробка уроку з інформатики, 5-6 клас “Країна – Інформатика” Урок-гра з інформатики "Країна - Інформатика" Автор: вчитель інформатики Крестьянінова Тетяна Олегівна Тема уроку: Інформатика як наука Мета уроку: ознайомити учнів з історією розвитку ЕОМ, з виз...
Конспект уроку з інформатики, 5 клас “Редагування графічних зображень” Конспект уроку з інформатики, 5 клас "Редагування графічних зображень" Автор: Вчитель фізики та інформатики Філіппова Марія Анатоліївна Тема уроку: Практична робота№ 3 " Опрацювання зображень, ство...
2831

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дуже сподобалась практична робата, особисто мої учні ніколи не працювали із даним графічним редактором, але після вашої публікації обов’язково встановлю це програмне забезпечення на свій ПК і думаю спробуємо з учнями виконати цю практичну.

  2. Пратична робота змістовно побудована, з детальними інструкціями по створенні марки. Матеріал поданий чітко і зрозуміло, використано багато наочності для кращого сприйняття завдань. Сподобалися тестові завдання, які розроблені методично правильно.

  3. Детальна практична робота. Впевнена, що мету та завдання уроку вчителька реалізувала повністю. Формуючи навчальний досвід учнів Тетяна Володимирівна покроково розписала виконання практичної роботи, додавши достатню кількість наочності. На етапі закріплення вивченого матеріалу доцільно використала тестові завдання.
    Вважаю, що даний урок відповідає високому методичному рівню. Спасибі авторці за чудову розробку!