mail@urok-ua.com

Розробка уроку з англійської мови для 11 класу “Family Relationship”.

Автор: вчитель англійської мови Амельченя Юлія Олександрівна

Screenshot_9Матеріал можно використовувати на уроках англійської мови у 11 класі під час вивчення теми “Сімейні стосунки”


 

Розробка уроку з англійської мови для 11 класу «Сімейні відносини» до підручника О.Карпюк.

Family Relationship

Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями теми, практикувати їх у вимові та письмі, формувати лексичні навички, вдосконалювати навички читання й усного мовлення, виховувати відповідальне ставлення до своєї сім’ї.

Хід уроку.

  1. Привітання.

Good morning, pupils! How are you? I am glad to see you.

Who is on duty today? Who is absent today?

  1. Оголошення теми та мети уроку.

The topic of our lesson is Family Relationship. Today we will speak about the family, the role of family in life each of you. The family has a huge influence on the man, because it is his a little world. If a relationship in one family is full of respect and understanding, every member of family would feel happy and healthy.

  1. Розминка

First we start our lesson I want to show you two pictures. I want you to answer on my questions.

  1. What emotions do you feel looking at this picture?
  2. How do you think has this family some conflicts or problems?
  3. How do you think why such conflicts appear in family?

There is one proverb “Children are born to be happy”. How do you understand it? (вчитель слухає відповіді учнів)

  1. Подання нових слів

Вчитель записує на дошці нові слова разом із транскрипцією та перекладом та перевіряє правильність вимови нових слів. Учні складають речення з новими словами.

  1. Подання тексту для читання.

Now we are going to read an interesting text. Its title is ‘Teen Terror”. What it will be about? What are you predictions? (текст с 75 впр 2)

  1. Етап розуміння прочитаного тексту.

After we read the text we shall complete the sentences

  1. A father was….
  2. George tried to……
  3. Trimble held his daughter by……
  4. The girl told the police that her dad…
  5. Now Susie……..

Agree or disagree with sentences

  1. George is a responsible businessman.
  2. He has got two sons.
  3. The man had no problem with his elder daughter.
  4. Susie likes dating with homeless people.
  5. George was taken to a prison.

What are you impression? Who is blame in such situation? Why? Do many teenagers face such problems?

  1. Підсумки уроку. Оцінки. Домашнє завдання.

Screenshot_10

Screenshot_11

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. матеріал допоможе ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, практикувати їх у вимові та письмі, формувати лексичні навички, вдосконалювати навички читання й усного мовлення, виховувати відповідальне ставлення до своєї сім’ї. Але завдань для 11 класу, як на мене, малувато