mail@urok-ua.com

Розробка уроку з геометрії, 9 клас

“Площа трикутника”

Автор: вчитель математики Агапончик Ірина Олександрівна

вчитель математики Агапончик Ірина ОлександрівнаЦя розробка уроків буде корисна вчителям математики, які прагнуть, щоб їх учні вільно орієнтувалися в великому морі формул, вміли їх використовувати при розв’язуванні задач (зокрема, для знаходження площ трикутників)


 

Мета:

  • перевірити знання формул для обчислення площі трикутника;
  • удосконалити вміння застосовувати ці формули до розв’язування задач;
  • розвивати обчислювальну техніку, навички тестування, вміння міркувати, аналізувати, робити висновки;
  • виховувати почуття товариськості, вміння діяти в групі, спільно долати труднощі, наполегливість, працелюбність.

Тип уроку: удосконалення знань, умінь, навичок.

Обладнання: програмне забезпечення  (MS PowerPoint), картки із завданнями для груп.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Завантажити матеріали на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ознайомилась з конспектом уроку “Площа трикутника” вчителя Агапончик Ірини Олександрівни. Урок на мій погляд дуже позитивний, продуманий, насичений, продумані кожний етап уроку. Позитивний урок в тому , що продумана диференціація учнів та їх робота на уроці відповідно до їх можливостей. Продуманий момент запам’ятовування формул, адже, знання формул дуже важливий етап при розв’язуванні задач на обрахунки площ. вважаю, що урок результативний. Дякую за можливість обміну досвідом, бажаю вам гарних успіхів та здоров’я/

  2. Ірина Олександрівна, чудова презентація створена для уроку: змістова, наочна. Інтересна організація робота в однорідних групах: учитель не просто слідкує, виступає у ролі порадника. Цікаві тестові завдання та різнорівневе домашнє завдання. Натхнення Вам!

  3. Цікавий та дійсно навчальний урок, що забезпечує свідоме та глибоке засвоєння навчального матеріалу, формує вміння учнів вибирати раціональні шляхи розв’язування практичних задач. Рівнева диференціація завдань створює можливість продуктивної роботи учнів з різним ступенем навчальних досягнень, створює ситуацію успіху та націлює на формування інтересу до вивчення теми. Наглядності та емоційності уроку додає змістовна презентація. Спасибі, було змістовно та повчально.

  4. Ірино Олександрівно, у Вас надзвичайно хороша та цікава розробка уроку. Актуалізація опорних знань з подальшою корекцією розвивають в учнів таку ключову компетентність, як “вміння вчитися”. А принцип диференціації чітко прослідковується під час роботи в однорідних групах та групах за інтересами. Дякую Вам за цікакий конспект. Обов’язково додам його до своєї методичної скарбнички.