mail@urok-ua.com

Шаблони листа-подяки батькам

Представляємо вашій увазі добірку «Подяки батькам», яку ви можете абсолютно безкоштовно завантажити на свій комп’ютер, роздрукувати та вручати батькам учнів. Таким чином вам не доведеться купувати такі подяки, що дасть можливість зекономити кошти. У архіві знаходяться як уже готові подяки батькам, так і чисті бланки для самостійного оформлення подяки, з вашим власним текстом. Також можете скористатися заготовленими текстами, переробивши їх під свої потреби.

Зовнішній вигляд подяки ви можете переглянути натиснувши на відповідну картинку.

Шаблони подяки батькам

Скачати “Шаблони листа-подяки батькам”

Сайт автора шаблонів: Все для школи

Подяка батькам №1

Шановні батьки ____________________________

Адміністрація школи і класний керівник висловлюють свою вдячність і кажуть величезне людське «Спасибі» за Вашу участь у вихованні вашої дитини і житті школи. Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Ми дякуємо Вам за творчий підхід та активну життєву позицію. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я,  щастя і благополуччя!

Висловлюю надію на те, що Ваша творча діяльність та благо нашої школи буде продовжуватися і надалі.

Директор школи ___________________________

Класний керівник __________________________

Подяка батькам №2

За те що ви дітей своїх любили,
Несли в їх душі ніжний світ й добро.
Що пестили й від бід їх боронили,
З те, що дарували їм тепло,
За те, що ви ночей не досипали,
Читали й малювали із дітьми,
Що з ними знов маленькими ви стали,
Старанно і сумлінно фарбували
Підлогу, вікна, стелю та столи
За те, що з дітьми разом ви співали.
Ростили квіти, школу берегли.
Я дякую, батьки, за все уклінно!
Нехай у вас в серцях живе любов!
Життя біжить, як день і ніч, невпинно.
Але добро вернеться в душі знов!

Директор школи ___________________________

Класний керівник __________________________

Подяка батькам №3

Шановні батьки ____________________________

Ваші діти є гордістю нашої школи.

Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи.

Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальніших проблем сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння благородній справі виховання дітей.

Директор школи ___________________________

Класний керівник __________________________

 Подяка батькам №4

Щиро дякуємо Вам і висловлюємо глибоку вдячність за виховання дитини, яка показала себе як учень, здатний глибоко мислити, долати труднощі, показувати чудові результати, перемагаючи гідних суперників. Перемоги Вашої дитини – це наша спільна радість. Завдяки Вашій підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, оптимізму, здоров’я, процвітання і великого людського тепла.

Будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозуміння!

Директор школи ___________________________

Класний керівник __________________________

 Подяка батькам №5

Оголошується батькам _________________________

Звертаємося до Вас зі словами великої вдячності за виховання, розвиток і успішне зростання Вашої дитини.

Вітаємо Вас з її великим успіхом – відмінними результатами в навчанні протягом року.

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці та заохоченню батьків, професіоналізму вчителів. Ми гордимося Вашою дитиною і знаємо, що Ви радієте її успіхам не менше, ніж ми. Прийміть нашу найщирішу вдячність за те, що Ви є справжнім партнером в навчанні і разом з вчительським колективом сприяєте тому, щоб всі наші діти здобули якісну освіту.

Директор школи ___________________________

Класний керівник __________________________

Подяка батькам №6

Шановні батьки ____________________________

Хочемо виразити Вам глибоку вдячність за добре виховання дитини, за проявлену цікавість не тільки до її навчання, а й до життя школи.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів у праці і подальшому виховані Вашої дитини, яка показала себе розумним учнем, здатним переборювати будь-які труднощі, перемагати достойних суперників і досягати надзвичайних результатів.

Перемоги Вашої дитини – це наша спільна радість і нагорода!

Дякуємо Вам за чуйність, будемо раді розвитку нашої співпраці і взаєморозумінню!

Директор школи _________________________

Класний керівник ________________________

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(14 оцінок. Рейтинг публікації: 4.4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Сценарій заняття школи фахової адаптації молодого педагогічного працівника (для методистів) Сценарій заняття школи фахової адаптації молодого педагогічного працівника (для методистів) Автор: методист Червона Лариса Миколаївна Заняття «Школи фахової адаптації молодих педагогічних працівникі...
Семінар – практикум для фахівців психологічної служби ДНЗ та НВК. Тема: «Профілактика та попередження конфліктів в педагогічному колективі»... Семінар – практикум для фахівців психологічної служби ДНЗ та НВК Тема: «Профілактика та попередження конфліктів в педагогічному колективі» Автор: практичні психологи Кравченко Світлана Арнольдівна, ...
8249

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Батькам завжди приємно отримати подяку від навчального закладу, відчути причетність до досягнень своєї дитини. Звичайно, що по-справжньому відповідальні і люблячі батьки поруч із дитиною завжди, їм не потрібна чиясь оцінка, але…ще раз відчути гордість за свою дитину і радість за її успіхи зайвими не будуть)

 2. Матеріал просто дуже чудовий і корисний для вчителя і економить безліч його часу, щоб створити щось подібне!!! Батьками завжди цінується така форма роботи, як похвала та подяка, тому щиро вдячна автору за надані шаблони!!! Буду використовувати і подумки ще раз дякувати розробнику!!!! Натхнення Вам та успіхів!!!

 3. Хочу висловити слова великої вдячності за надані матеріали. Сьогодні як ніколи потрібен тісний зв*язок дитина-школа-батьки. Разом можна вирішити багато проблем. А подяки батькам якнайкраще зміцнюватимуть цей ланцюжок навчання і виховання.

 4. Щиро вдячна за чудові шаблони-подяки батькам та тексти до них, адже є дійсно батьки, які приділяють багато уваги вихованню та навчанню своїх дітей і яким хочеться висловити подяку)))

 5. Можна тільки подякувати авторові матеріалу за творчий підхід до роботи та збереження часу колегам на пошуки способів виявлення вдячності. А за зразки текстів окреме дякую!

 6. Дякую за корисний матеріал. Бо у самий відповідальний момент нічого не приходить в голову, а так завдяки Вам готові шаблони: і текст, і красиві бланки. Ви полегшили роботу класним керівникам!

 7. 5 зірок виставити не дало

  Спасибки. Подобных поздравлений больше у вас не нашел, т.к. не пойму в каком разделе эти лежат.