Що краще торт на замовлення чи з магазину?

Жодне свято неможливо уявити без головного атрибуту святкового столу – смачного торта. Якщо вам потрібний торт для свята, то в першу чергу потрібно визначитися, що вам потрібно – магазинний виріб або приготовлений у кондитерській на замовлення. При виборі торта необхідно враховувати величезну кількість факторів:

 • оформлення;
 • смакові особливості;
 • розміри святкового торта;
 • тип свята;
 • кількість гостей.

Ми поговоримо про переваги та недоліки тортів з магазину та тортів на замовлення. Використовуйте рекомендації, щоб зрозуміти, який торт підходить для вашого свята.

Переваги та недоліки магазинних тортів

Магазинні торти – це доступні та смачні торти, але останнім часом для свят їх обирають все рідше. Головна причина зниження їхньої популярності полягає у неможливості створення індивідуального дизайну. Якщо ви вирішите купити магазинний торт, то будьте готові до того, що вам доведеться вибирати з тортів із класичним дизайном. Але магазинні торти мають деякі переваги:

 1. Вартість. Ціна магазинного торта нижча, ніж десерту приготовленого на замовлення. Торти з магазину виготовляються на фабриках у великій кількості, відповідно і ціна їхня набагато нижча.
 2. Різноманітність. Незважаючи на те, що декор магазинних тортів обмежений, кількість варіантів начинки досить велика. У магазинах є торти з мусовою та бісквітною основою, також на вибір пропонується велика різноманітність смаків – від шоколаду та ніжного крему до фруктових та горіхових начинок.

Значним недоліком магазинних тортів є те, що часто вони готуються з не зовсім свіжих продуктів, також багато тортів по пару днів лежать на полицях магазину до моменту покупки. Магазинні торти менш оригінальні, тому якщо ви хочете здивувати гостей тортом із унікальним дизайном – це варіант вам точно не підійде.

Переваги та недоліки тортів на замовлення

Останнім часом торти на замовлення з кондитерських студій набирають популярності. Такі десерти часто замовляють на дитячі свята, весілля, дні народження та багато інших урочистостей. Основним недоліком тортів на замовлення є більш висока вартість, оскільки вони виготовляються вручну, для створення потрібно багато сил і старань кондитерів. Але цей недолік не може перекрити численні переваги тортів на замовлення, серед яких:

 1. Унікальність. Торти на замовлення завжди унікальні та оригінальні. Ви можете замовити створення дизайну у стилі та тематиці свята, такий торт точно порадує та здивує гостей.
 2. Велика різноманітність. Торти на замовлення мають велику різноманітність смаків та дизайнів, завдяки чому кожен зможе підібрати оптимальний для себе варіант.
 3. Можливість створення торта на будь-який бюджет. Якщо ви вирішите замовити торт у кондитерській, то кондитер зможе розрахувати оптимальну вагу виробу, ґрунтуючись на кількості гостей. Також ви зможете замовити простий декор і будь-який розмір торта, виходячи з бюджету.
 4. Детальне опрацювання. Торти на замовлення виготовляються виключно вручну, що гарантує їхню якість та бездоганний зовнішній вигляд.
 5. Свіжість. Дитячі торти на замовлення і не тільки, виготовляються на конкретну дату та час, що гарантує їхню свіжість. Також професійні кондитерські використовують якісні, свіжі інгредієнти, завдяки чому торти будуть абсолютно безпечними для здоров’я.

Торти на замовлення набагато оригінальніше і незвичайніше магазинних. Вони дають змогу реалізувати всі свої побажання, щоб створити ідеальний десерт до святкового столу.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *