Що таке дитяча стоматологія?

Дитяча стоматологія – це спеціалізована галузь стоматології, яка спрямована на догляд за здоров’ям ротової порожнини дітей та підлітків від народження до дорослого віку.

Місія дитячої стоматології –  забезпечити правильний розвиток зубів та ясен, попередження хвороб та догляд за дитячою порожниною рота.

Дитяча стоматологія Львів спеціалізується на обслуговуванні маленьких пацієнтів та розуміє особливості лікування дітей, які включають в себе такі аспекти:

Послуги дитячої стоматології Vidnova Львів

У  стоматології Vidnova Львів ми піклуємось про здорові усмішки ваших дітей. Ми надаємо широкий спектр послуг у галузі дитячої стоматології. Серед них:

  1. Попередження карієсу. Дитячий стоматолог надає поради з правильного харчування, гігієни рота та за потреби може здійснити професійну гігієнічну  делікатну чистку.
  2. Лікування дитячого карієсу. Дитячий стоматолог клініки Vidnova Львів  лікує карієс у дітей, застосовуючи безпечні та ефективні методи.
  3. Виправлення аномалій прикусу та зубів.  Деякі діти потребують ортодонтичного лікування для виправлення аномалій прикусу та позиції зубів. Дитячий стоматолог співпрацює з дитячим ортодонтами, щоб підібрати для вашої дитини найкращий план лікування.
  4. Видалення зубів.  Пріоритетний напрямок роботи дитячих стоматологів клініки Vidnova Львів  – лікування зубів, навіть тих, які у вкрай зруйнованому стані. Проте в в крайніх випадках, якщо молочні зуби надто сильно вражені карієсом та не піддаються лікуванню, дитячий стоматолог може порекомендувати видалення. 
  5. Розвиток гігієнічних навичок. Дитячий стоматолог вчить дітей правильному чищенню зубів та ясен, щоб вони могли дбати про здоров’я ротової порожнини.
  6. Лікування травм та невідкладний догляд.  Дитячий стоматолог готовий надавати допомогу у випадку травм, відкритих абсцесів, сильного болю чи інших несподіваних ситуацій.

У клініці стоматології Vidnova Львів панує особлива атмосфера, яку ми створили разом з дитячими психологами. Тут ваша дитина не буде відчувати страху перед лікуванням. Навпаки, всі процеси пройдуть комфортно, безболісно, за переглядом улюбленого мультфільму.

Для чого лікувати молочні зуби?

Більшість батьків впевнені, що дитячі молочні зуби не потрібно лікувати. Адже вони тимчасові, швидко випадуть, а на їхньому місці виростуть нові і постійні. Дитячі стоматологи мають кардинально іншу думку.

Лікування дитячих молочних зубів дуже важливе, і їх слід лікувати у випадках карієсу, травм чи інших стоматологічних проблем.

Хоча молочні зуби є тимчасовими і будуть замінені постійними зубами, вони виконують кілька важливих функцій і впливають на загальне здоров’я ротової порожнини.

Ось декілька причин чому варто лікувати молочні зуби:

  1. Простір для постійних зубів. Молочні зуби служать фундаментом для постійних зубів, допомагаючи їм правильно рости в правильному положенні. Якщо молочні зуби втрачаються передчасно через карієс чи інші проблеми, це може призвести до неправильного розташування постійних зубів і аномалій прикусу.
  2. Функція жування та мовлення. Молочні зуби не лише допомагають дитині правильно жувати їжу, але також впливають на правильний розвиток мовлення, дикції, вимови.
  3. Психологічний комфорт. Здорові молочні зуби допомагають дитині відчувати себе впевнено під час жування їжі та коли вона усміхається .
  4. Здоров’я ротової порожнини. Карієс та  інші проблеми з молочними зубами можуть вплинути на загальне здоров’я дитини, самопочуття, стан імунної системи.

Дітям рекомендується відвідувати дитячого стоматолога щонайменше раз на півроку для регулярного огляду та профілактики.

У дитячій стоматології Vidnova Львів ми завжди раді бачити наших маленьких пацієнтів, адже наша місія – піклуватись про їхні здорові та щасливі посмішки.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *