mail@urok-ua.com

Школа англійської мови EnglishOffice

Хочете розмовляти англійською вільно? Ви володієте пасивними знаннями, але не можете розмовляти? Хочете позбутись від мовного бар’єру?

школа англійської мови80% часу уроку відводить школа англійської мови EnglishOffice покращенню навичок спілкування англійською мовою. Завдяки унікальному методу навчання Ви швидко почнете вільно розмовляти!

Не маючи постійного спілкування наживо, будь-яку іноземну мову вивчити непросто, англійська не виключення. При вивченні будь-якої мови існують 4 вміння, які потрібно розвивати:

 1. – вміння спілкуватися,
 2. – вміння розуміти іноземну мову на слух,
 3. – уміння читати письмові тексти,
 4. –  писати, тобто передавати свої думки на папері.

Школа англійської мови EnglishOffice прагне розвивати всі чотири навички  рівномірно. Iкола англійської мови – це робота за сучасними методиками навчання і ефективні заняття з англійської для дітей, дорослих. Тут ви зможете з легкістю опанувати англійську. Визначення рівня знань студента є безкоштовним. Заняття проходять в групах та індивідуально, щомісяця студенти проходять тестування для контролю знань.

Чому для навчання обирають саме EnglishOffice:

 • Ефективне навчання за короткий період
 • Унікальна авторська методика навчання
 • Індивідуальний підхід
 • Найкращі викладачі

Школа англійської мови EnglishOffice відкриє перед вами безліч нових можливостей і дасть цілий ряд очевидних переваг:

 • отримання освіти в престижних навчальних  закладах за кордоном;
 • успішне працевлаштування, конкурентні переваги на ринку праці;
 • вільне спілкування з іноземцями під час подорожей, переговорів;
 • покращення шкільних оцінок з англійської мови для дітей;
 • ефективна підготовка до ЗНО.

Під час кожного уроку усне мовлення, аудіювання, читання та написання практикується разом із вивченням граматики та корисної лексики. Інтерактивні навчальні методики, що застосовують викладачі мовної школи, дають змогу студентам вільно спілкуватися на актуальні теми англійською мовою. Залучення аудіо- та відеоматеріалів під час занять збільшує ефективність навчання та допомагає учасникам групи чути і розуміти живу мову. В школі працюють сертифіковані викладачі, які пройшли спеціалізоване навчання кращих методик викладання англійської мови. Кожен студент отримує сертифікат про проходження навчання. Школа постійно вдосконалюється, а тому враховує побажання своїх студентів, проводячи опитування, на основі яких вносить певні корективи.

EnglishOffice

EnglishOfficeшкола, в якій об’єднано найсучасніші практики і методики викладання англійської мови та багаторічний досвід талановитих викладачів.  Тут створюють всі умови, щоб ваше вивчення англійської мови було максимально результативним. Далі справа за вами!

Англійська – це “маст-хев” в нашому суспільстві сьогодні. Приєднуйтеся до школи EnglishOffice і ви будете говорити англійською!


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *