Що не варто купувати у Чорну п’ятницю: уникаймо помилок

З 21 по 28 листопада 2022 року відбудеться період глобального розпродажу – Чорна п’ятниця. У ці дні можна придбати товари за великими знижками. Магазини надають безліч спокусливих пропозицій, перед якими, здається, неможливо встояти. Щоб не витратити всі гроші, треба підійти до покупок з розумом. Ділимося декількома порадами, які речі небажано замовляти у Чорну п’ятницю.

Неякісні товари

Чорна п’ятниця – це чудова нагода купити дорогі речі, на які раніше не вистачало грошей. Це можуть бути, наприклад, брендові одяг, взуття, посуд або засоби догляду. Перед тим як купити такі речі за знижками, оцініть їхню якість. Теорія «наберу більше одягу й мінятиму щодня» зовсім непрактична. Потім увесь цей склад лежить у шафі та тільки заважає. Також пропустіть речі, які конфліктують з вашим гардеробом, бо їх не буде з чим носити.

Замалий або завеликий одяг

Не варто сподіватись, що з часом ви схуднете чи поповнішаєте, і тоді придбана сукня буде по фігурі. Такого може й не статися, а це означає, що ви придбаєте речі, які доведеться просто зберігати або подарувати. Це стосується й одягу, взуття для дітей. Якщо купувати курточку чи штани на виріст, дитина може «перерости» їх до початку сезону. Тож має сенс замовляти тільки той одяг, який підходить за розмірами.

Найсучасніша техніка

Пристрої останнього покоління не продаються за знижками, тож не варто сподіватися, що у Чорну п’ятницю ціни на них будуть низькими. Замість цього зверніть увагу на моделі минулих років. Варто пошукати:

  • телевізори;
  • ноутбуки;
  • смартфони;
  • ігрові консолі.

Якщо хочете придбати нову модель техніки та електроніки, дочекайтесь святкових знижок. Вже за пів року ціни будуть значно нижчими.

Гайд по вдалих покупках

Заздалегідь підготуйтесь до Чорної п’ятниці, подумайте, що ви хочете замовити. Багато хто помітив, що практично скласти список і потім дотримуватись його. Якщо хочете, розширте записи подробицями, наприклад, назвами моделей, кольорами тощо. Подумайте, чим можна замінити товар, якщо в каталозі не виявиться бажаного. Так ви уникнете імпульсивних покупок.

Визначте, яку суму готові витратити. Планування бюджету допоможе не переплачувати. Підготуйте картку, якою будете розраховуватись, і встановіть ліміт. Онлайн-шопінг має багато переваг. Не доведеться стояти в чергах, є великий вибір товарів та зручна можливість моніторингу цін. Якщо плануєте сплачувати готівкою, відкладіть її у конверт. Найвигідніші пропозиції швидко розлітаються, тому почніть з них.

Дуже допомагають сайти-агрегатори з порівнянням цін. Вони показують відразу всі знижки та акції в різних магазинах. Таким чином, витративши небагато часу, ви дізнаєтесь про найвигідніші пропозиції. Заздалегідь зареєструйтесь в інтернет-магазинах. Виберіть товари, які хочете купити, покладіть їх у кошик. Так ви зекономите час на процедури. Зайдіть на сайти за 40–50 хвилин до старту розпродажу, щоб уникнути перенавантаження серверу.

Також дізнайтеся про додаткові переваги для зареєстрованих користувачів. Перевірте, чи діють знижки на доставлення або бонуси з попередніх покупок. Якщо так, ви зекономите ще більше. Подумайте, що вигідніше: забрати товари самовивозом чи замовити доставлення поштовим сервісом. Таке планування допоможе уникнути помилок та зробити вдалі покупки.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *