Сценарій шкільного свята до Дня Святого Миколая

“Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай.”

Автор: вчитель музики Демчук Людмила Вікторівна

Звучить музика, виходять ведучі.

Ведуча: Доброго дня, шановні гості, вчителі, дорогі діти!

Ведучий: Доброго дня всім присутнім!

Ведуча: Віддавна так повелося, що на Миколая- 19 грудня разом збираються всі родичі. Ось і сьогодні в цій залі зібралася вся наша шкільна родина.

Ведучий: Ми, діти, з нетерпінням чекали цього дня, бо свято Миколая особливе. Воно пов’язане з гарним настроєм та подарунками.

Ведуча: Миколай і справді дарує нам дуже багато- радість і надію на щастя. Адже жити набагато краще,коли знаєш, що хтось піклується про тебе.

Ведучий: Ми не кинуті напризволяще у стрімкий вир життя. Є світлі сили, що підтримують наші прагнення до добра, справедливості і гармонії.

Ведуча: Ми знаємо, що несила Святому Миколаєві відвідати за одну ніч усіх дітей. Тож добрі люди,які люблять дітей і шанують Святого Миколая, часто допомогають йому.

Ведучий:                                Дорогі діти!

Сьогодні до нас завітали гості. Це люди, які постійно піклуються про нас.

Все їхнє життя пов’язане з добрими справами та милосердям.

Ведуча: І саме в цей святковий день Святий Миколай обрав їх своїми  помічниками,  доручив їм привітати вас та вручити подарунки.

Ведучий:                                 Дорогі гості!

Це ви ті добрі люди,це ви допомагаєте Святому Миколаєві в добрій справі.

Ведуча: Це тепло ваших сердець сяє в очах наших дітей. Давайте,діти, привітаємо  наших гостей!

Представлення гостей.

Виступ гостей.

Ведучий: Дорогі діти! Вас вітає наш директор Заєць Сергій Володимирович!

Виступ директора

Шановні гості, дорогі наші добродії !

Ведуча: Завдяки вашій турботі та дієвій допомозі наші діти мають всі умови,

щоб вчитися, розвиватися та досягати вершин мистецтва. Саме напередодні цього великого дня наші діти повернулися з Києва де приймали участь у Всеукраїнському фестивалі « Талановиті діти України». Ми хочемо разом з вами, дорогі гості, розділити радість нашої перемоги! Адже досягнення наших дітей були відзначені І премією в номінації «Вокальне мистецтво». Я хочу подякувати за підтримку вам, Сергій Анатолійович! Завдяки вам наші діти мали змогу прийняти участь в конкурсі такого високого рівня; побувати в чарівній Зимовій Країні. Найщиріші слова вдячності нашому директорові Сергію Володимировичу! Ми щохвилини відчували його турботу про нас та підтримку.

Ведучий: Світло і радісно на душі в цей день! Сьогодні всі мають бути щасливими: і ті, хто отримав подарунки, і ті, хто їх подарував. Адже найбільше щастя в житті-це творити добро!

Ведуча:                                     Шановні гості!

Від щирого серця прийміть наші слова вдячності та різдвяні вітання.

Звучить пісня « Свято Божого Різдва» виконує Н. Плетенко.

Звучить пісня «Святий Миколай» виконує молодша вокальна група.

Ведуча: В серці кожної дитини живуть мрії і діти вірять, що вони збудуться, коли прийде Святий Миколай. Хай збуваються мрії всіх дітей України! Їх Святий Миколай в тиху ніч принесе, а різдвяне тепло в кожну хату долине і Всевишня любов всіх нас хай збереже.

Ведучий: У нас на Україні діти з нетерпінням чекають 19 грудня. Пишуть листи до Святого Миколая, моляться до нього та просять в Небесного Заступника його благословення.

Ведуча: В цей день до Миколая з молитвами звертаються і дорослі, і малі.

 Звучить « Молитва до Миколая» виконує Яротник Максим.

( За сценою чути дзвіночки ).

Ведуча: Далеко в небі, в ту чарівну ніч можна почути срібні дзвіночки : то Святий Миколай поспішає на зустріч з вами. Їдуть санчата поміж зірочками, переїжджають із хмарки на хмарку, дзвоники ніжно дзвонять, а старий місяць весело посміхається янголятам.

Ведучий: Всі діти напередодні свята лягають спати з найпотаємнішими сподіваннями побачити загадкового гостя. Та Святий Миколай завжди приходить, коли сон зморить дитячі очі. А на ранок діти не можуть зрозуміти, чи то у ві сні, чи то насправді вони чули голос Святого Миколая.

За сценою лунає голос Святого Миколая ( аудіофайл).

Ведуча: Життя Святого Миколая дає нам, діти, важливий урок: бути щирими, лагідними,трудолюбивими і милосердними.

Ведучий: Святий Миколай вчить нас і допомагає тим, хто хоче бути схожим на нього. Наслідуймо добро і вчинки Миколая!

Ведуча: Хай мир, злагода і добро завжди живуть у ващій душі!

Звучить фінальна пісня «Я зичу вам щастя»

Ведуча: Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх.

Ведучий: Докладайте всі свої старання, щоб тільки святе, чисте і добре входило в вашу душу.

Ведуча: А зараз наше свято продовжать наші друзі – аматори з районного Будинку культури!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Шановна Людмила Вікторівна! Я – керівник шкільного театру в академічному ліцеї, тому мені особливо було цікаво познайомитись з Вашим сценарієм “Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай.” Після такого Свята хочеться поділитись своєю добротою й розумінням, проявити щедрість, жертовність та безкорисливість до своїх близьких. Публікацію заберу в колекцію і скористаюсь нею. Пропоную Вам п’єсу Івана Франка ” Суд Святого Миколая”. Хай Вам щастить!

  2. Шановна Людмила Вікторівна! Я – керівник шкільного театру в академічному ліцеї, тому мені особливо було цікаво познайомитись з Вашим сценарієм “Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай.” Після такого Свята хочеться поділитись своєю добротою й розумінням, проявити щедрість, жертовність та безкорисливість до своїх близьких. Публікацію заберу в колекцію і скористаюсь нею. Пропоную Вам п’єсу Івана Франка ” Суд Святого Миколая”. Хай Вам щастить!

  3. Гарні слова сказано ведучими і про гостей, і про Миколая. Створена святкова атмосфера, а от відчуття свята немає. Можливо тому, що відсутні головні гості свята – Святий Миколай, Ангели та Чортик?

  4. Гарний початок для свята! Не вистачає головного винуватця і його супровідників… Було б гарно додати танок ангелочків із дзвониками…Удачі автору!!!