Сценарій виховного заходу для початкових класів

Без коріння немає рослини. Дитинство наших бабусь і дідусів

Жуковська Олена ОлександрівнаАвтор: Вчитель початкових класів Жуковська Олена Олександрівна

Мета : консолідація зусиль вихователів, педагогів, сім’ї та громадськості з метою створення соціально благополучного виховного середовища, виховання й плекання грамотної, культурної, народно зорієнтованої та духовно розвиненої людини, , розвивати мовлення молодших школярів, сприяти їхній пізнавальній активності, розвитку уваги, спостережливості, пам’яті, творчих здібностей,

Виховувати любов до найдорожчої для кожного з нас родини, сім’ї, історії, традицій своєї сім’ї. Прищеплювати любов та повагу до старшого покоління.

Наочне оформлення: великий малюнок Дерева Роду (1 шт.), малюнки бабусь, дідусів, генеалогічні дерева родин, кульки (20),плакат «Моя родина»( 1 шт) ,рушники (10 шт.), сімейні буклети, подарунки для дідусів і бабусь, образ Божої матері, коровай, плакати з надписами «Від родини йде життя людини», «Без сім’ї немає щастя на землі», виготовлені з паперу листочки 40 шт.

Музичне оформлення :,аудіозапис вірша «Ой роде, мій роде, від прадіда–діда», Мирослав Скорик  -Мелодія (Духовний Гімн України), «Пісня про рушник»   Автор: А. С. Малишко , пісня «Дідусь та бабуся» ), пісня Н.Май « Бабуся», мелодія пісні «Молитва» ,пісня «Ой рушник рушничок» Аліна Гросу, Тетяна Піскарьова -Пісня соловїна, РІДНА Україна!!!

Очікувані результати : учні будуть знати про особливості традицій і шанобливого ставлення до дорослих, учні володітимуть умінням ,знанням про власну значимість в родинні.

Обладнання: проектор, ноутбук, декорації, стелаж для виставки, , музичні інструменти –сопілка,, вази для квітів

Реквізит та аксесуари: пов’язки для очей, нитки.

Сценарій виховного заходу

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже гарне родинне свято, сценарій якого не залишив мене байдужою. Родинні цінності потрібно прививати з раннього дитинства. Такі свята об”єднують родину, учнів та батьків класу, прищеплюють любов та повагу до старшого покоління.

  2. У всіх народів споконвік підносився культ матері і батька. Даний виховний захід у вигляді усного журналу навчає дітей шанувати своїх рідних, підтримувати родинні стосунки. Сподобалась пальчикова гімнастика, вже розучили її з онукою. Дякую!