mail@urok-ua.com

Сценарій до вивчення життя і творчості Марусі Чурай (українська література, 8 клас)

Автор: учитель української мови і літератури Стадник Алла Валентинівна

Screenshot_40Пропонований навчальний ресурс інтегрований до теми «Усна народна творчість» з української літератури 8 класу чинної програми. Матеріал може бути використаний на уроках української літератури у 8 класі при вивченні, закріпленні, повторенні теми «Життя і творчість Марусі Чурай».
Вищезазначені позиції практичної цінності матеріалів допоможуть учням якнайкраще усвідомити сутність теми, а творчим учителям конструювати цікаві уроки.


 

Чому я не втомлююся жити?

(П’єса на основі життя і творчості

напівлегендарної постаті української літератури Марусі Чурай)

Завантажити документ на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
307

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Хороша робота! Може використовуватися не лише під час уроку, але й у позаурочній діяльності учителя-словесника. До речі, п”єса буде актуальною й під час вивчення роману у віршах “Маруся Чурай” Ліни Костенко. Бажаю автору натхнення!

  2. Ваша п”єса про легендарну дівчину Марусю Чурай дуже цікава та неординарна ,вона стимулює розвиток творчості учнів ,зацікавлює змістом літературних творів, розвиває акторські здібності та майстерність до самовдосконалення. Дякую за творчість та креативність !

  3. П”єса про легендарну дівчину-піснетворку Марусю Чурай стимулюватиме розвиток як монологічного,так і діалогічного мовлення,уміння перевтілюватися в той чи інший образ, Рольова гра в п”єсі розвиває акторські здібності,виховує культуру мовлення.Дякую за хорошу роботу!