Сучасні навушники: що пропонує ринок

Всі, хто вибирали собі нові навушники, знають, яка це проблема, причому проблема, породжена розмаїттям, що панує на ринку. Сотні моделей цих незамінних у сучасному житті аксесуарів конкурують за нашу увагу і гаманець. Чому певні роблять це краще за інших – розберемося в нашому матеріалі разом з фахівцями інтернет-магазину Музлайн

навушники

Лідери індустрії

Навіть попри відчутно високу вартість, лідерами вітчизняного (і світового в цілому) ринку звукової техники користувацького класу є бездротові навушники контактного типу, мініатюрні вкладиші, що з’єднуються з основним пристроєм за допомогою інтерфейсу bluetooth. Серед їхніх достоїнств: 

  • простота у використанні; 
  • якісне звучання; 
  • стильний дизайн. 

А з іншого боку, вони в середньому коштують суттєво більше за подібні за технічними параметрами дротові моделі і мають обмеження часу роботи. І тим не менше, поки що вони є номером один в списку більшості покупців. 

Альтернативою для бездротових навушників виступають як правило аналогічні девайси, але зі стандартним дротовим підключенням. Вони більш дешеві, але в той самий час і більш надійні – завдяки конструкції їх важче загубити. До того ж, вони не потребують постійної підзарядки. 

На що іще можна звернути увагу? 

Список актуальних моделей навушників не вичерпується лише цими двома видами. Разом із ними до списку бестселерів входять: 

  • повнорозмірні навушники;
  • закриті та відкриті моделі; 
  • накладні девайси. 

Усі вони мають споріднену конструкцію, яка включає оголів’я, що можна регулювати, та амбушюри, які не просто забезпечують комфорт, а й виконують у тому числі і акустичну функцію звукоізоляції та шумопоглинання. Серед них більшість – професійні апарати для роботи в студії, моніторі навушники для знімальних майданчиків, діджейські моделі для виступів, хай-фай техніка для поціновувачів ідеального звучання. 

купити навушники

Щодо ціноутворення, то на думку експертів інтернет-магазину Muzline, серед описаних вище моделей можна знайти прийнятне рішення майже на будь який смак і гаманець, але в рамках припустимого, тобто, іншими словами, надто дешевих варіантів тут не багато, особливо, якщо звертатися до асортименту більш-менш знакових брендів з хорошою репутацією. Якщо ж ви шукаєте дешевий, простий, недійсний девайс на кожен день аби слухати музику та аудіокниги – до ваших послуг безпрограшна категорія гарнітур, універсальних дротових навушників з мікрофоном.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *