Світ Комп’ютер

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

На далеких просторах Всесвіту існував, та й існує до цього час матеріальний світ з назвою Комп’ютер.

По суті, він складається з єдиної міцної держави, та автономної колонії Linux. Держава зветься Windows 9.

І наче все добре, та все не те. До країни інколи залітають через портали шкідливі віруси та трояни, та вони швидко та своєчасно знищуються захисними силами Касперського. Усе всім подобається та все таки нецікаво. Скучно та й годі.

Найактивнішим органом керування був Total Commander, проте його дії не задовольняють усе необхідне. Є суттєві прогалини.. Для усунення них був відправлений запит до штаб-квартири управління світами та об’єднаннями щодо допомоги у вирішення проблеми. Запит був прийнятий. Через внутрішній зв’язок був отриманий ресурс з короткою назвою «MO 12». Ніхто навіть не догадувався, що було всередині ресурсу. Розпакувавши його нанотехнологіями та подолавши усі ступені безпеки, ресурс був вилучений.

Голова правління скликав усіх жителів столиці (все відбувається в столиці), виступив перед ними промовою та запустив ресурс. Одразу на робочому столі з’явилися програми: MO Word, MO Excel, MO Power Point, MО Publisher, MO Access, MO Outlook та багато-багато інших. Усі жителі зраділи цій новизні. Це якраз те, що їм було необхідно! Тепер в них є відповідаючі за створення друкованих текстів та публікацій, баз даних, таблиць, фото-та відеоматеріалів, діаграм та схем, центри допомоги, керування та багато чого іншого!

Вже за півгодини новина облетіла весь світ. Наступного дня після запуску зібрався величезний ярмарок, на якому кожен показував те, чого навчився. Проводили навчання на посади, які потрібні для запуску процесів.

Життя стало швидшим, якіснішим та цікавішим. Вірус смутку, який залетів до цього, випарувався та зник. Все стало чудово!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *