mail@urok-ua.com

Світ Комп’ютер

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

На далеких просторах Всесвіту існував, та й існує до цього час матеріальний світ з назвою Комп’ютер.

По суті, він складається з єдиної міцної держави, та автономної колонії Linux. Держава зветься Windows 9.

І наче все добре, та все не те. До країни інколи залітають через портали шкідливі віруси та трояни, та вони швидко та своєчасно знищуються захисними силами Касперського. Усе всім подобається та все таки нецікаво. Скучно та й годі.

Найактивнішим органом керування був Total Commander, проте його дії не задовольняють усе необхідне. Є суттєві прогалини.. Для усунення них був відправлений запит до штаб-квартири управління світами та об’єднаннями щодо допомоги у вирішення проблеми. Запит був прийнятий. Через внутрішній зв’язок був отриманий ресурс з короткою назвою «MO 12». Ніхто навіть не догадувався, що було всередині ресурсу. Розпакувавши його нанотехнологіями та подолавши усі ступені безпеки, ресурс був вилучений.

Голова правління скликав усіх жителів столиці (все відбувається в столиці), виступив перед ними промовою та запустив ресурс. Одразу на робочому столі з’явилися програми: MO Word, MO Excel, MO Power Point, MО Publisher, MO Access, MO Outlook та багато-багато інших. Усі жителі зраділи цій новизні. Це якраз те, що їм було необхідно! Тепер в них є відповідаючі за створення друкованих текстів та публікацій, баз даних, таблиць, фото-та відеоматеріалів, діаграм та схем, центри допомоги, керування та багато чого іншого!

Вже за півгодини новина облетіла весь світ. Наступного дня після запуску зібрався величезний ярмарок, на якому кожен показував те, чого навчився. Проводили навчання на посади, які потрібні для запуску процесів.

Життя стало швидшим, якіснішим та цікавішим. Вірус смутку, який залетів до цього, випарувався та зник. Все стало чудово!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з інформатики “Подорож країною Інтернет” Конспект уроку з інформатики "Подорож країною Інтернет" Автор: вчитель інформатики Грицуля Антоніна Григорівна Дана розробка уроку може бути використана на уроці під час вивчення теми "Інтернет", а ...
Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями»... Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями» Автор: вчитель математики Приємська Уляна Петрівна Урок добре проводи...
Конспект уроку інформатики, 2 клас на тему: Об’єкти. Властивості об’єктів. Конспект уроку інформатики, 2 клас на тему: Об'єкти. Властивості об'єктів. Автор: вчитель початкових класів Грекова Неля Анатоліївна Урок-гра з інформатики "Повернення кольорів веселці", на якому ді...
1471

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *