Свято “Прощавай, Букварику! Незнайко з нашого подвір’я”.

Автор: Вчитель початкових класів Зозуля Ніна Валеріївна

Screenshot_10Промайнув, як на крилах, рік наполегливої праці і настав час підводити підсумки навчання. Учні перших класів повинні подякувати своєму головному помічникові – Букварю, який навчив їх грамоти! Головні дійові особи свята: Незнайко, Знайко, Кнопочка та Мальвіна подорожують до “Країни Знань”, зустрічаються із Королем Букварем, Королевою Азбукою, армією із 33 літер, вартовими Комою, Крапкою, Знаком Оклику та Знаком Питання. Сумно прощатися з найліпшим другом Букварем, та учні не будуть сумувати, адже Пані Читанка, Пані Українська мова та Пані Математика запрошують першокласників у 2 клас!


 

Прощавай, Букварику!

Незнайко з нашого подвіря

Завантажити документ на диск

Диплом до свята “Букварика”

Завантажити диплом на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Чудове свято прощання з Буквариком надовго залишить приємний та щемливий спогад у душі першокласників.Вчителька створила їм незабутнє свято,на якому були присутні всі казкові друзі дітей:Король і Королева,вартові.І неймовірна зустріч з майбутніми супутниками в шкільному майбутньому житті.Ставлю відмінно!

  2. Свято веселе, не дозволяє учням сумувати за Буквариком, бо знайомить учнів з новими не менш цікавими підручниками. У святі задіяно багато учнів, напевно жодна дитина не залишилась поза увагою. З власного досвіду знаю, як першокласники люблять демонструвати свої здібності. А сценарій багатий і на вірші, і пісні, і сценки.

  3. Дякую за гарне свято, думаю що і від батьків Ви отримали багато схвальних відгуків, адже жодна дитина не залишилася поза увагою!!! Кожен учень згідно своїх можливостей зміг проявити себе і показати з найкращої сторони, дякуючи учительці, а вручення дипломів залишило той незабутній слід, який діти пронесуть протягом довгого часу в своїй пам”яті. Емоційно, яскраво, весело і позитивно!!! Дякую!

  4. Для дітей перехід з першого до другого класу ще не відчувається етапом, кроком до майбутнього і т.д., як для старшокласників. Для них це ще дитинство. І варто якраз так відзначити цей день, як свято, як прощання з другом Буквариком, емоційно і яскраво, щоб дитина чекала наступного року із радістю і нетерпінням. Але згодна з попереднім коментатором, що віршів дещо забагато

  5. Цікава розробка свята. Але на мою думку, дуже забагато віршів, можливо, треба було все це розбавити танцями, іграми, більше пісень. Окрема подяка автору за диплом.

    1. Дякую. Так, віршів багато.У святі брало участь 70 учнів (два класи). Тому стільки і героїв.

  6. Хочеться подякувати Ніні Валеріївні за змістовне свято, свято – прощання з першим помічником Буквариком та свято – зустріч з новими, не менш важливими героями, яке дало можливість малюкам проденструвати всі емоції, пов’язані з їх першим підручником, розповісти про успіхи та невдачі в перші місяці навчання. Свято надзвичайно емоційне, націлює дітей на подальшу продуктивну навчальну діяльність, формує стійке бажання навчатися, виховує почуття колективізму та відповідальності . А, дивлячись на світлини, переконуюсь, що воно просто КЛАСНЕ, думаю діти були в захваті!