Тематичний інтегрований день у 1 класі з теми “Рослини – окраса Землі”.

Автор публікації
ПІБ автора: Ревчук Світлана Олексіївна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Купищенська гімназія Ушомирської сільської ради
Оцініть:

Інтегруються предмети: природознавство, математика, навчання грамоти, образотворче мистецтво.

Тема: Які бувають рослини (дерева, кущі, трав’янисті рослини). Вправи й задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 2. Порівняння виразу і числа. Закріплення знань про вивчені буки та звуки. Опрацюваннятексту «Парк на пустирі». Краєвид із деревом.

Мета: Ознайомити учнів з різноманітним світом рослин; вчити порівнювати і розпізнавати  дерева, кущі, трав’янисті рослини; закріплювати знання таблиць додавання і віднімання числа 2; навчати  учнів порівнювати вираз і число; вдосконалювати обчислювальні навички; закріпити знання учнів про вивчені звуки та букви; удосконалювати читацькі навички учнів; закріплювати артикуляційно слухові дії зі звуками; вчити створювати композицію на тему природи, розміщувати елементи зображення з дотриманням їх просторового взаєморозташування, удосконалювати вміння роботи з фарбами.

          Розвивати мовлення, мислення, збагачуватисловниковий запас; розвивати уяву, спостережливість , фантазію, образне мислення, просторові уявлення, розвивати естетичні почуття.

           Виховувати допитливість, інтерес до вивчення рідної природи, інтерес  до предмета, працелюбність. Виховувати любов до природи рідного краю.

Вікно перегляду документа

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *