mail@urok-ua.com

Тести “Тригонометричні функції”

Автор: Викладач математики, вища категорія Охріменко Ольга Дмитрівна

Охріменко Ольга ДмитрівнаОднією з умов підвищення ефективності викладання математики є широке використання тестів як у процесі навчання, так і на стадії контролю. Тому актуальним є забезпечення учбового процесу тестовими завданнями різного призначення.

У даному посібнику представлені тести з теми “Тригонометричні функції.” Вони складені відповідно до програми з математики для вищих навчальних закладів 1 і 2 рівня акредитації і орієнтовані перш за все на використання підручника А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський… Алгебра і початки аналізу 10 кл.

Ці тести призначені для контролю рівня засвоєння відповідної теми. Тести можуть бути використані для систематизації вивченого матеріалу, підсумкового повторення, актуалізації знань, необхідних для вивчення наступної теми.

Використання тестів як засобу контролю дозволяє отримати досить повну інформацію про засвоєння контрольованої теми, а також тих видів математичної діяльності, якими повинен оволодіти кожен студент у ході вивчення теми.

Ці тести складені у шести варіантах однієї складності. Кожний варіант має завдання основного та підвищеного рівня.

При використанні тестів як засобу контролю робота студента складається з вибору правильної відповіді з наведених варіантів. Кожний набір відповідей містить тільки одну правильну.
Тестовий контроль доцільно використовувати, як доповнення до традиційних форм контролю.
Результати виконання тестових завдань студентами перевіряються за кількістю правильних відповідей даної шкали.

Завантажити документ на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Математична вікторина Математична вікторина Автор: Учитель математики Долгих Тетяна Олександрівна При проведенні тижня математики в квітні місяці я рекомендую провести вікторину "Математичний квітень" для учнів 9 та 10 к...
Вебинар: “Функціональні можливості створення медіаінформаційного середовища на уроках математики” Вебинар: "Функціональні можливості створення медіаінформаційного середовища на уроках математики" Автор: викладач математики Мілочкіна Лілія Володимирівна Даний матеріал підготовлений для проведення...
Конспект інтегрованого уроку з математики і природознавства для 4-го класу на тему: Чим схожі всі річки? Розв’язування задач на рух.... Конспект інтегрованого уроку з математики і природознавства для 4-го класу на тему: Чим схожі всі річки? Розв'язування задач на рух. Автор: Вчитель початкових класів Стречена Ірина Василівна Під час...
1135

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Впровадження тестових технологій у навчальний процес перетворює кожне тематичне оцінювання у свого роду пробний тест ЗНО, що сприяє адаптації учнів до використання тестових технологій і формуванню їх готовності до проходження ЗНО. Спасибі за матеріал!

  2. Кожен варіант даної роботи містить 30 завдань, які можна було б розбити по темах”Тригонометричні функції”, “Тотожні перетворення тригонометричних виразів”, “Тригонометричні рівняння та нерівності” , що було б зручніше для користування вчителям і зрозуміліше для учнів. Хотілося б щоб запропоновані тестові завдання були максимально наближені по структурі до ЗНО, а значить необхідно включити тести на відповідність. “Відповідь від’ємна від приведених” мабуть слід розуміти “відмінна”?