Цікаві факти про Данію

Данія цікаві факти

Факт 1. Столиця Данії – Копенгаген, повністю оточена водою.

Факт 2. Данія – морська держава. Вона займає 406 островів.

Факт 3. Однією із найвідоміших компаній Данії є Лєго. Компанія стала відомою завдяки своїм конструкторам Lego. Компанія була заснована ще у 1932 році.

Факт 4. найдовша пішохідна вулиця світу, вулиця Строгет, знаходиться в Копенгагені. ЇЇ довжина складає 1,8 кілометрів.

Факт 5. В центрі Копенгагена є морський басейн, у який можуть увійти одразу 600 людей.

Факт 6. У Данії абсолютно безкоштовна медицина.

Факт 7. Максимальна висота будинків у Данії 6 поверхів.

Факт 8. Вода з під крану є чистішою ніж вода, яка продається у пляшках в магазині. Але її все одно купують.

Якщо ви були у Данії, напишіть в коментарях, що вам сподобалось або навпаки не сподобалось у цій країні

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мало інформації. Скористайтеся вікіпедією. Але дякую за публікацію. Данію називають країною щасливих людей. І в цьому щось є. Проаналізуйте кожне слово: Королівство Данія, країна з країн.

  2. Казкова країна – Данія.Дійсно цікаві факти про цю країну,але малувато.Потрібно доповнити іншими цікавими цікавинками,ілюстраціями,фотоматеріалами,презентацією.Тоді б це було чудовим доповненням до уроків зарубіжної літератури,географії,історії

  3. У Данії теж, на жаль, не була. Доречі, офіційна назва – Королівство Данія. Данія – це не лише країна, де за статистикою живуть найщасливіші у світі люди. Данія – це маленькі затишні містечка, різнокольорові будиночки, розкішні королівські замки з райськими парками – чим не казкове королівство? Адже не дарма тут народився ексцентричний казкар Ганс Крістіан Андерсен! Мені здається, що така країна не повина вміщуватися лише у 8 фактах.

  4. Доброго дня! У Данії не була, тому можу тільки надати коментар. Стаття корисна, тому що на уроках географії про цю країну ми практично розмови не ведемо. Називаємо, коли знайомимся з монархіями. Тому своїм учням я даю завдання знайти один цікавий факт про державу, наприклад Данію. Ще можна згадати Г. Х. Андерсена, пам`ятник русалці, обов`язково Ересуннський міст. Дякую.