Українська мова
Таблиці та схеми

Для учнів початкових класів

Таблиці та схеми з української мови

До вашої уваги підручник для учнів початкових класів «Українська мова в таблицях та схемах». В підручнику схематично зображено різні правила та орфограми, визначення та приклади, розбір слів та речень.

Форма представлення у вигляді схем та таблиць, допоможе швидше та краще засвоїти матеріал початкових класів з української мови. Допоможе закріпити пройдений матеріал та застосовувати вивчений матеріал на практиці. Навчить аналізувати та швидко знаходити потрібне правило чи інформацію з української мови.

Також цей посібник стане у пригоді при вивченні важких тем з української мови. Також форма таблиць та схем дає можливість, швидко повторити вивчений матеріал та швидко підготуватись до Державної підсумкової атестації у початковій школі. Тому це видання буде корисним як для учнів так і для батьків та учителів початкових класів. Ви можете переглядати підручник «Українська мова в таблицях та схемах» онлайн або завантажити його на свій пристрій та користуватись ним коли захочете.

Читати підручник онлайн

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Пропонований підручник для учнів початкових класів «Українська мова в таблицях та схемах» – це справжній помічних як для учнів, так і для їх батьків. Матеріал чудово систематизован, що дає можливість усунити прогалини знань та повторити матеріал.

  2. Таблицями і схемами дуже зручно користуватись при обмеженому часі, на етапах узагальнення чи актуалізації. Для маленьких – вони можуть стати своєрідною шпаргалкою для виконання домашнього завдання.

  3. Чудовий підручник, який допоможе швидше та краще засвоїти матеріал початкових класів з української мови. Допоможе закріпити пройдений матеріал та застосовувати вивчений матеріал на практиці. Навчить аналізувати та швидко знаходити потрібне правило чи інформацію з української мови. Дякую!!!