Урок навчання грамоти 1 клас

Вивчаємо букву З

Буква З

До вашої уваги презентація для навчання грамоти у першому класі на тему «Буква З» Презентація може бути використана вчителями початкових класах на уроках української мови у першому класі. Загалом презентація складається з 32 прекрасно оформлених, цікавих слайдів. Які в ігровій формі познайомлять учнів з буквою «З».

У третьому слайді дітям потрібно відгадати яка буква заховалась у тому чи іншому слові. У другому слайді потрібно поглянути на малюнки на сказати – на що схожа бука З. На п’ятому слайді знаходиться чистомовка із використанням букви З. У шостому слайді потрібно знайти звукову схему слова. 7 та 8 слайд це – фізкультхвилинка для дітей та їх очей. У дев’ятому слайді діти працюють у парах та дають відповіді на поставлені запитання. Слайд 10 – групова робота – три групи. Одинадцятий слайд – гра «Впізнай квітку». Дванадцятий слайд – гра «Спіймай бджілку». У тринадцятому слайді потрібно підібрати слова ознаки до відповідного речення. У 14 слайді діти знову працюють у групах та збирають слова. 15 слайд навчання грамоти – розчитка. 16 слайд навчання грамоти – гра «Блискавка». У сімнадцятому слайді наступна гра «З’єднайте слова».  У 18, 19 слайді потрібно прочитати стовпчики слів. На 20 слайді – співаємо пісеньку Вінні Пуха. 21 слайд перевіряємо дітей на уважність. Далі дізнаємось чим цікаві слова зАмок та замОк. Наступний слайд – називається де зозуля? Де гніздо? У 25 слайді наступна гра «Яке слово зайве», де діти з представлених слів повинні вибрати зайве слово. Далі цікаві загадки. У 29 слайді потрібно скласти речення. І нарешті у 30 слайді знову діти працюють у парах та складають та пояснюють прислів’я.

Ви можете переглянути дану презентацію онлайн та переконатись у якісному та цікавому її оформленні. І не турбуйтесь, що деякі слова трошки некоректно виглядають. Усе це помилки програми дял відображення даної презентації на сайті. Коли ви скачаєте її на свій комп’ютер, то в програмі PowerPoint усе буде відображено коректно. Тому завантажуйте дану презентацію та робіть ваші уроки цікавими та красивими. Аби ваші дітки як найшвидше навчились грамоти!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Доброго дня! Матеріал дуже цікавий та корисний, АЛЕ! Не розумію як скачати! Допоможіть, будь ласка!

  2. Чудова презентація, милі ілюстрації, яскраві спалахи – все, що може зацікавити маленьких учнів. Видно творчий підхід вчителя, бажання зацікавити учнів, сприяти їх розвитку, доброму настрою.