mail@urok-ua.com

Урок розвитку мовлення 3 клас

Урок розвитку мовлення

До вашої уваги презентація для проведення уроку з вивчення української мови та мовлення. Із слайдів презентації ви дізнаєтесь що таке мова та з чого вона складається. Що таке мовлення та яке воно буває. Що таке усне та письмове мовлення. Що таке культура мовлення. Яка вона наша барвиста, милозвучна, державна українська мова. Також ви дізнаєтесь основні правила спілкування. Що таке бути ввічливим.

Після пройденого матеріалу, дітям буде запропоновано пограти у мовленнєві ігри. Де їм на поставлені запитання потрібно дати чітку відповідь – ТАК або НІ. Що дасть можливість перевірити наскільки діти зрозуміли матеріал та на скільки вони уважно слухали матеріал уроку.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 3 з 5)
2515

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

3 коментарів

  1. Яскрава презентація, де кожен слайд містить зведену інформацію, що демонструє основні відомості з теми. Немає нічого зайвого, тільки по суті. Звичайно, що так увага учнів не розсіюється. Тож, напевно, вони в подальшому опитуванні показують хороші результати

  2. Презентація, створена вчителем, допомагає учням повторити та закріпити матеріал по темі «Мова і мовлення». Доречним є повторення правил про культуру мовлення та правил спілкування. Коментуючи прислів’я діти будують логічно зв’язне висловлювання, що не можна сказати про гру «Так чи ні».