Виховний захід у 1 класі «FUNNY BREAKS»
Автор: Вчитель англійської мови Ткаченко Ірина Олександрівна
Виховний захід у 1 класі «FUNNY BREAKS».
Провести веселу перерву з англійської мови. Активізувати та закріпити знання з англійської мови. Вчити спостерігати за явищами англійської мови – фонетичними, лексичними, граматичними. Тренувати у правильній вимові слів. Активізувати навички вживання лексичного матеріалу попередніх уроків. Тренувати у виконанні команд. Повторити вивчені літери алфавіту. Розвивати пам’ять, увагу. Виховувати ввічливість, повагу до оточуючих, зацікавленість до іноземної мови.
Мета: Провести веселу перерву з англійської мови. Активізувати та закріпити знання з англійської мови. Вчити спостерігати за явищами англійської мови – фонетичними, лексичними, граматичними. Тренувати у правильній вимові слів. Активізувати навички вживання лексичного матеріалу попередніх уроків. Тренувати у виконанні команд. Повторити вивчені літери алфавіту. Розвивати пам’ять, увагу. Виховувати ввічливість, повагу до оточуючих, зацікавленість до іноземної мови.
Обладнання: мультимедійне обладнання, відеоматеріал до заходу, аудіо запис з піснею, фото Смайлика, картки з літерами алфавіту, м’яч, мікрофон.
Перебіг заходу.
І. Привітання з учнями віршем: Слайд 2-4
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
ІІ. Привітання зі Smiley: Слайд 5-6
Учитель показує учням фото та аудіо-привітання Смайлика та пропонує привітатися з ним за зразком.
– Hello, I am Smiley!
– Hello, I am _____!
III. Повторення граматичної структури. Video “I can…” Слайд 7
Учитель пропонує учням переглянути відео, повторюючи рухи.
Т: Учні, допоможіть Смайлику! Він забув як вимовляються дії, які він вивчив з англійської мови. Давайте станцюємо для нього та нагадаємо.
IV. Повторення абетки. Слайд 8-60
Т: Але Смайлик забув ще і англійську абетку. Нагадаємо йому абетку та назви тварин які ми вивчили.
- ABC – song. Повторення англійської абетки.
- Вимова літер, звуків та слів. (презентація)
Учні називають літеру, її звук та слова, які починаються з неї.
V. Практика у діалогічному мовленні. Запитай і дай відповідь. Слайд 61-62
Учитель показує учням картки з іграшками, учні ставлять запитання та відповідають у парах за зразком.
Р1: What is this?
Р2: It is a______.
- Танок ведмедиків. Слайд 63-64
Т: Дякуємо вам діти, що допомогли Смайлику згадати все! Давайте подякуємо один одному за веселу перерву, та станцюємо веселий танок ведмедів.
VII. Підсумок.
Дякую вам діти и до побачення! Good-bye!
Презентація до уроку
Дякую за публікацію! Приємний, веселий, корисний захід. Матеріал не складний , і подається доступно для першокласників. Не зрозуміло, правда, чому Ви називаєте його “виховним”? Це – нестандартний урок, урок-гра і т.п. Таймінг не представлений, але так, на орієнтовний погляд – ви цілком вкладаєтесь в 35 хвилин. Ще раз дякую за публікацію.