mail@urok-ua.com

Виховний захід у 1 класі «FUNNY BREAKS»

Автор: Вчитель англійської мови Ткаченко Ірина Олександрівна

Screenshot_11Виховний захід у 1 класі «FUNNY BREAKS».
Провести веселу перерву з англійської мови. Активізувати та закріпити знання з англійської мови. Вчити спостерігати за явищами англійської мови – фонетичними, лексичними, граматичними. Тренувати у правильній вимові слів. Активізувати навички вживання лексичного матеріалу попередніх уроків. Тренувати у виконанні команд. Повторити вивчені літери алфавіту. Розвивати пам’ять, увагу. Виховувати ввічливість, повагу до оточуючих, зацікавленість до іноземної мови.


 

Мета:  Провести веселу перерву з англійської мови. Активізувати та закріпити знання з англійської мови. Вчити спостерігати за явищами англійської мови – фонетичними, лексичними, граматичними. Тренувати у правильній вимові слів. Активізувати навички вживання лексичного матеріалу попередніх уроків. Тренувати у виконанні команд. Повторити вивчені літери алфавіту.  Розвивати пам’ять, увагу.  Виховувати ввічливість, повагу до оточуючих, зацікавленість до іноземної мови.

Обладнання: мультимедійне обладнання, відеоматеріал до заходу, аудіо запис з піснею, фото Смайлика, картки з літерами алфавіту, м’яч, мікрофон.   

Перебіг заходу.

І. Привітання з учнями віршем:    Слайд 2-4

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, good morning,

Good morning to you!

Good morning, good morning,

I am glad to see you!

ІІ. Привітання зі Smiley:    Слайд 5-6

Учитель показує учням фото та аудіо-привітання Смайлика та пропонує привітатися з ним за зразком.

– Hello, I am Smiley!

– Hello, I am _____!

III. Повторення граматичної структури. VideoI canСлайд 7

Учитель пропонує учням переглянути відео, повторюючи рухи.

Т: Учні, допоможіть Смайлику! Він забув як вимовляються дії, які він  вивчив з англійської мови. Давайте станцюємо для нього та нагадаємо.

IV. Повторення абетки. Слайд 8-60

Т: Але Смайлик забув ще і англійську абетку. Нагадаємо йому абетку та назви тварин які ми вивчили.

  1. ABC – song. Повторення англійської абетки.
  2. Вимова літер, звуків та слів. (презентація)

Учні називають літеру, її звук та слова, які починаються з неї.

V. Практика у діалогічному мовленні. Запитай і дай відповідь. Слайд 61-62

Учитель показує учням картки з іграшками, учні ставлять запитання та відповідають у парах за зразком.                            

Р1:  What is this?   

Р2:  It is a______.

  1. Танок ведмедиків. Слайд 63-64

Т: Дякуємо вам діти, що допомогли Смайлику згадати все! Давайте подякуємо один одному за веселу перерву, та станцюємо веселий танок ведмедів.

VII. Підсумок.

Дякую вам діти и до побачення! Good-bye!

Презентація до уроку

Завантажити презентацію на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Easy English Збірка віршів – презентацій лексики для учнів початкової школи Easy English Збірка віршів – презентацій лексики для учнів початкової школи Автор: вчитель англійської мови Семенюк Валентина Миколаївна Методичний посібник – поурочні міні-презентації до підручника...
Рекомендації для батьків “Дитина йде до школи” Рекомендації для батьків "Дитина йде до школи" Автор: Практичний психолог Кузьменко Лілія Миколаївна Початок шкільного навчання є важливим моментом у житті дитини, тому батьки повинні підійти до ньо...
Конспект вікторини “Як ти знаєш своїх однокласників?” для учнів молодших класів Конспект вікторини "Як ти знаєш своїх однокласників?" для учнів молодших класів. Автор: вихователь ГПД Жур Юлія Олегівна Вікторина "Як ти знаєш своїх однокласників?" призначена для учнів молодших кл...
426

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за публікацію! Приємний, веселий, корисний захід. Матеріал не складний , і подається доступно для першокласників. Не зрозуміло, правда, чому Ви називаєте його “виховним”? Це – нестандартний урок, урок-гра і т.п. Таймінг не представлений, але так, на орієнтовний погляд – ви цілком вкладаєтесь в 35 хвилин. Ще раз дякую за публікацію.