Вода замовити, вода в бутлях 19 л

Підбиваючи підсумки 2023 року, фахівці ТМ «Н2О» вирішили зробити статистичний аналіз, щоб зрозуміти, що спонукало нових клієнтів замовити воду нашого виробництва. Результати опитування виглядають наступним чином:

  • 50% споживачів чули про наші послуги від знайомих, тому вирішили спробувати й собі
  • 30% перейшли за посиланням в інтернеті, шукаючи «доставка води Дніпро»
  • 15% не влаштовувала попередня служба доставки, тому шукають альтернативу
  • 5 % – це клієнти, що перейшли за рекламними інтеграціями

Зазначимо, що понад 75% від загальної кількості нових споживачів й до сьогодні користуються водою в бутлях 19 л ТМ «Н2О». 

Чому нам довіряють?

Розпочнемо з того, що ми, як ніхто інший, знаємо, що воду з-під крана часто-густо просто неможливо пити. Річ у тому, що м. Дніпро та область входить до переліку промислових регіонів України, тому екологічна ситуація, як правило, не найкраща. Звісно, що можна підібрати ефективне водоочисне обладнання, проте це доволі витратне рішення. Та й потрібно постійно контролювати продуктивність змінних картриджів, щоб пити дійсно очищену рідину. Певна частина населення користується місцевим бюветом, проте якість води там також має певні сумніви. Поміж усіх варіантів забезпечення смачною водою, найзручнішим все ж залишається доставка води додому. 

Питна вода ТМ «Н2О» приваблює користувачів збалансованим мінеральним складом, який чудово підходить навіть малюкам. Вся користь природних мікрокомпонентів, яка необхідна людині для життя, зібрана в кожній склянці «Н2О». Не може не подобатися клієнтам й умови доставки – безкоштовно, при замовленні від 2-х одиниць, завжди вчасно, без запізнень та передплат. Зручний графік роботи логістичного центру дозволяє вибрати оптимальний для вас час приїзду кур’єра.

Яку воду п’ють в Європі?

Однією з прискіпливих щодо очищення води являється Німеччина. Там, по праву, діють найсерйозніші стандарти контролю якості питних вод. Саме тому, строгі німці п’ють воду прямо з-під крана, адже впевнені в інноваційних системах водоочищення. До речі, хлорування у них застосовується в критичних ситуаціях. У разу сумнівів щодо мінерального складу, можуть перевірити певні компоненти через Інтернет.

Більшість країн Старого Світу – Англія, Франція, Іспанія, Бельгія – мають схожі вимоги щодо якості, а недотримання вимог очищення карається судовими органами.

Напевно, найбільше пощастило Альпійським регіонам, де гірські очищені потоки дозволяють використовувати корисну джерельну воду. Саме цього принципу дотримуються Люксембург, Нідерланди, Австрія. 

А поки ж нам далеко до європейського зразка, рекомендуємо пити перевірену та корисну воду «Н2О» та бути здоровим!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *