mail@urok-ua.com

Виховний захід “Свято книги”

Автор: вчитель початкових класів Маркіна Неля Юріїївна

Виховний захід про книгу

Мета. Розкрити значення книги в житті людини; ознайомити з історією виникнення перших книжок; вчити правильно користуватися ними; розвивати пізнавальний інтерес учнів, увагу, пам’ять, творчі здібності; прищеплювати бажання користуватися додатковою літературою; виховувати бережливе ставлення до книги, бажання більше читати.

Клас (зала) святково прикрашений, на дошці, стінах – плакати з висловами про книгу. Виставка дитячих малюнків до улюблених казок, на столах – виставка книг. Презентація до виховного заходу «Свято книги»

Виховний захід про книгу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)

3110

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Стрімкий розвиток сучасних технологій перемістив в свідомості дітей далеко на задній план одне з найбільших досягнень людства – КНИГУ. Сьогоднішні учні не відчувають органічної потреби читати, і роблять це виключно дозовано, тільки “те, що задали по програмі”. Любов до книги треба розвивати, і розвивати з дитинства, показувати малечі широкий світ, що стає доступним з допомогою вірного друга – книги. Неля Юріївна для своїх вихованців робить це в повній мірі. Спасибі та творчих успіхів.

  2. Свято Книги пройшло цікаво! Мета відповідала змісту заходу. І святково прикрашена зала і виставка дитячих малюнків до улюблених казок і танок ” Веселі читачі” і зустрічі: з Червоною Шапочкою, Незнайком, Гномами та Колобками, Королевою Книги – все це сприяло розвитку пізнавального інтересу учнів, прищеплювало бажання користуватися додатковою літературою; та виховувало бережливе ставлення до книги, бажання більше читати. Дякую

  3. Добрий вечір! Позакласний захід дуже актуальний. Діти не люблять читати. Ми повинні зацікавити їх, показати наскільки захоплюючі можуть бути книги. Звичайно, потрібна велика підготовка, але мета того варта. Дякую, обов’язково скористаюся.

  4. Гарна розробка насичена віршами, казковими героями, цікавими іграми стане у нагоді і вчителеві, вихователю і бібліотекарю. Такі заходи розбавляють життя учнів. Діти граючись навчаються.