mail@urok-ua.com

Виховний захід “Великодні дива”

Автор: вчитель початкових класів Глузман Світлана Василівна

Даний захід знайомить учнів з релігійними святами, українськими звичаями. Виховує любов до національних традицій.

Великдень

Великдень вважається найбільшим святом року. У неділю кожна православна родина відзначатиме найбільше християнське свято – Світле Христове Воскресіння.

Згідно Євангелія Христос був розіп’ятий, помер і похований напередодні Пасхи, а на третій день воскрес із мертвих. Його учні й послідовники сприйняли цю смерть як спокутування гріхів світу, а воскресіння як перемогу над силами зла і дарування Богом вічного життя.

У ці дні наші душі переповнюються світлими почуттями. Цьому сприяє і природа, яка прокинулася від зимового сну і в єдиній гармонії зустрічає воскреслого Христа.

Свято Великодня нагадує нам про взаємне прощення та порозуміння, тому ми намагаємося забути усе недобре, відпустити усі образи, які затаїлися у душі і почати новий день з світлим серцем і чистим сумлінням. Під час пасхальної відправи ми будемо молитися за наших рідних та близьких, за мир і злагоду у наших сім’ях, проситимемо сили, мудрості та терпіння.

Сценарій виховного заходу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Сценарій весняного бала 2017 присвячений членам опікунської ради та пам’яті засновників нашої школи. Сценарій весняного бала 2017 присвячений членам опікунської ради та пам'яті засновників нашої школи. Автор: Вчитель образотворчого мистецтва Кубанська Наталія Володимирівна Створення умов для розвит...
Свято-гра з улюбленними героями мультфільмів – фіксиками. Свято-гра з улюбленними героями мультфільмів – фіксиками. Автор: вчитель початкових класів Крицька Любов Василівна Свято закінчення першого класу: «Як багато ми навчились..» Лунає музика, д...
Сценарій виховного заходу “День осіннього іменинника” Сценарій виховного заходу "День осіннього іменинника" Автор: вчитель початкових класів Іванченко Надія Яківна Матеріали заходу "День осіннього іменинника" допоможуть класному керівнику провести ціка...
3022

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Представлене свято розширює та поглиблює знання дітей про Великодні свята, виховує шанобливе ставлення до звичаїв та обрядів, що так зараз, у нашому сучасному світі, не вистачає.

  2. Даний виховний захід знайомить присутніх з історичними традиціями, обрядами українців одного з найбільших релігіозних свят. Матеріал доступний, не перевантажений важкою для сприймання інформацією, розбавлений іграми-забавлянками. Дякую!