Як краще обслуговувати велосипед: самостійно чи у майстрів?

Регулярне технічне обслуговування є основою довговічності будь-якого транспорту. Можна навіть сказати, що без ТО не існує приємного і безпечного катання. Нічого дивного, адже відсутність прямо впливає на ресурс не тільки окремих компонентів, а й рами в цілому. Спеціалісти магазину SPORTE зазначають, що окремі поломки не видно оку, а виявляються в ході навантажень або при розборі.

Ремонт велосипеда

Наступні проблеми досить поширені:

  • вироблення підшипників;
  • розтяг спиць;
  • погана робота ходової системи;
  • невпевнена робота гальм.

Питання, хто повинен обслуговувати свій велосипед залишається відкритим. Багато що, звичайно, залежить від досвіду, а також можливості помітити поломку ще на її ранній стадії. Візьмемо, наприклад, гальмівний обід. Практика показує, що не всі розуміють, як правильно його замінити. Техніка безпеки – ще один критерій. Подряпини, садна – звичайне явище любителів. У професійних механіків такі проблеми трапляються дуже рідко.

До речі, саме у механіків є всі потрібні інструменти, витратні матеріали та засоби для чищення високої якості.

Самостійне обслуговування стане чудовим досвідом, але численні помилки та проби не найкраще позначаться на велосипеді.

Чому краще звернутися до професіоналів?

Широкий асортимент видів обслуговування.

Звичайне чищення та змащення відмінно виконають навіть новачки. Ми говоримо про підготовку велосипеда до навантажень на весь сезон. Це можуть бути змагання, подорожі та ін. Найкраще технічне обслуговування, а також налаштування виконає механік із досвідом. Майстри здатні вирішити навіть найзапущеніші проблеми.

Можливість відновлення рами.

Транспортування важких вантажів, екстремальне катання ці фактори зношують раму. Якщо з’явилися перші ознаки корозії, рекомендуємо відразу звертатися до професіоналів своєї справи. Вони допоможуть повноцінно вирішити проблеми та запропонують необхідну консультацію.

Поширеною практикою вважаються розлами та тріщини. Економлячи на професійних рішеннях, через нетривалий час прийде купувати нову раму або цілий велосипед. Довіряйте свій транспорт найкращим.

Важлива консультація.

Механіки з багаторічним стажем розкажуть буквально про все: особливості використання велосипеда у певний сезон, підкажуть краще рішення щодо проблем з велосипедом, підкажуть, як швидко виправити неполадки в дорозі.

Купити електровелосипед в Україні ви можете в мназині Sporte. На сайті ви завжди знайдете масу необхідної інформації, а також значний каталог електровелосипедів та деталей до них.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *