mail@urok-ua.com

Розвивальні творчі вправи на уроках читання в 1 – 4 класах

Як навчити дитину читиатиАвтор: Водолажко Л.І.
Назва: Розвивальні творчі вправи на уроках читання в 1 – 4 класах.
Рік випуску: 2012.
Кількість сторінок: 48.
Розмір: 8,5 мб.
Формат: pdf.
Якість: Хороша.

Книга «Розвивальні творчі вправи на уроках читання в 1 – 4 класах» — це навчальний практичний посібник, спрямований на вирішення важливої проблеми: підвищення швидкості і вдосконалення техніки читання через розвиток мислення дитини.

Запропонований автором метод відзначається оригінальністю, оскільки не має аналогів.
Великий практичний матеріал дає можливість використовувати книгу як науроці в початковій школі, так і для самостійної роботи учня. Всі вправи носять розвиваючий характер, що робить даний посібник джерелом творчого натхнення учня та батьків або педагога.

В разі використання його на уроках посібник має бути в кожного учня і, звичайна річ, у вчителя початкової школи.

Зміст:
Передмова 3
І. Розвивальні творчі вправи на уроках рідної мови 4
ІІ. Дидактичні ігри на уроках читання 23
ІІІ. Деформовані слова і тексти 28
Література 46

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Вивчення абетки для дошкільнят Вивчення абетки для дошкільнят Лісова абетка Назва: Лісова абетка Автор: Невідомий Формат: PDF Рік видання: 2014 Кількість сторінок: 32 Лісова абетка допоможе у вивченні українськ...
Вивчення української абетки Вивчення української абетки Уміння читати цілком і повністю залежить від знання алфавіту. Тому чим швидше малюк вивчить усі букви, тим швидше він осягне основи вимови складів, слів. Діти, що в...
Як розвивати мислення у дітей? Як розвивати мислення у дітей? Відрадно буває бачити, з якою самовідданістю дбайливі мами, уважні папи, люблячі бабусі, — усі ці невтомні вихователі, — прагнуть забезпечити своїм вихованцям гармоні...
4119

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Доброго вечора. А можна як-небудь завантажити цю дуже цікаву й корисну книжечку?

  2. Цікавий матеріал, творчі інтелектуальні завдання дійсно не мають аналогів. Деякі навіть здалися складними (потребували часу на їхнє осмислення). Професійно складений коментар допомагає вчителю використати завдання з користю для дитини. Мені здалося, що цей посібник витримав перевірку часом. Приємно читати такі вдосконалі матеріали. Цей доробок – робота майстра своєї справи. Все сподобалось.

  3. Дуже гарний посібник.Велике спасибі автору Лілії Іванівні. Хотілося б користуватися та не зрозуміла чи можна завантажити чи скопіювати.Підкажіть,будь ласка.

  4. Дякую Лілії Іванівні за цей посібник. Дуже сподобались завдання і, особливо, індивідуальні картки. Роздрукуємо і обов’язково будемо ним користуватися на уроках.