mail@urok-ua.com

Як правильно написати листа?

Як правильно написати листа

Звісно зараз ера Інтернету і таке вміння як написання листів потроху відходить у минуле, але все ж таки інколи виникає така необхідність. До вашої уваги презентація на тему: «Ділові папери, лист друзям та рідним». З якої ви дізнаєтесь як правильно написати лист своїм рідним та друзям. Також ви дізнаєтесь що таке «Адрес», що таке «Адреса», хто такий «Адресат» та хто такий адресант. Крім того у презентації наводиться приклад як потрібно правильно оформлювати конверт та як правильно заповнювати адресу, аби лист дійшов за призначенням. Презентація може бути використана вчителями на уроках української мови при вивченні ділового спілкування та зокрема при вивчені такої важливої теми як: «Написання листів». Крім того дана презентація може бути корисною просто учням, які ще не знають та не вміють написати лист своїм друзям.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. У наш час кожен повинен вміти писати листи. Адже це є неминучим для будь-якої людини. Не всі володіють талантом написання листа. Але знаючи основні правила можна розвинути в собі здібності для твору хороших і цікавих листів. Особливо, якщо ці правила досить прості. У даній статті, презентації даються поради з написання ділових та особистих листів. Спасибі!

  2. Епістолярний жанр пішов в минуле, писати паперові листи нам залишилось лише ділові, шаблонні. До них висувається ряд вимог, але ніякого мистецтва, ніяких емоцій. Проте, ми читаємо художню літературу, а там ще зустрічаються приклади листування. Через нього можна навіть уявити певну епоху. Тож тема, піднята в даній статті, є пізнавальною і загальнорозвиваючою.

  3. Як не прикро, ми живемо у той час, коли написане слово втратило свою магію. У сучасної молоді думки про лист власного написання можуть з’явитися хіба що у страшному сні. Краще СМС відправити, «і нащо ті листи, то минуле сторіччя»,- скажуть вони. Але можна порадити молоді познайомитися з даною презентацією та зробити непередбачуваний ВИСНОВОК – якщо ти хочеш поспілкуватися з людиною (щоб зацікавити її) якимось оригінальним способом – забудь про телефон, замість цього візьми ручку і перенеси свої почуття на папір…Не всі володіють талантом написання листа. Але познайомившись з пам”яткою та основними правилами з презентації можна розвинути в собі здібності для твору хороших і цікавих листів. Особливо, якщо ці правила досить прості, як уданій роботі. З повагою.

  4. На привеликий жаль, люди, в наш час, дуже рідко пишуть справжні паперові листи. Здається що цей вид спілкування відходить у минуле. А так хочеться згадати ті відчуття, коли чекаєш на лист, бігаєш щодня до поштової скриньки))) А та мить, коли отримуєш його – просто незабутня. Вважаю, ваші поради дуже корисними і доцільними. І, якщо діти в наш час, хоч раз напишуть листа, або отримують його, вони цю мить запам’ятають назавжди!

  5. Презентація має пізнавальний та практичний характер.Знайомить учнів із історією виникнення пошти та створенням конвертів.Інформація закікавить педагогів-словесників та буде корисною для дітей.Хороша робота.Дякую!