mail@urok-ua.com

Як скачати відео з контактів? Є відповідь

Соціальна мережа вконтакті є однією з найбільш популярних соціальних мереж в Україні. Нею щодня користуються мільйони людей не лише в Україні, але й у всьому світі.
Також багато вебмайстрів використовують цю мережу не лише як засіб комунікацій та спілкування з друзями, але і як відеохостинг. Тобто місце куди вони завантажують своє відео і за допомогою спеціального кода розміщують його вже на своєму сайті. Такий метод дуже зручний та вигідний. Оскільки послуги хостингу це платні послуги і напряму залежать від кількості інформації, тобто від об’єму інформації, яка виміряється у мегабайтах. На відміну від текстової чи графічної інформації, відео займає набагато більше місця на хостингу, оскільки навіть коротенький ролик – тривалістю 10 хвилин, може мати біля 100 магабайт. Саме тому набагато вигідніше розміщати таку інформацію на сторонніх ресурсах, таких як вконтакті чи наприклад ютуб. Тим більше що це абсолютно бузкоштовно.

Ну але це так нюанси. Просто для загального розвитку.

А тепер перейдемо до суті питання. Як же завантажити чи тобто скачати відео з контактів?

Насправді зробити це дуже легко. Все що вам для цього необхідно це завантажити невеличку програму – додаток до браузера SaveFromNetHelper. До речі цей додаток дозволяє скачувати відео не лише в мережі Вконтакті, але і з інших мереж, таких як Ютуб, Однокласники, Фейсбук, Вімео та ін.

Після встановлення цього додатку ви побачите наступні зміни:

При перегляді відео у мережі вконтакті.

Як скачати відео з контактів

Як скачати відео з контактів

При перегляді відео на інших сайтах, які використовують відео з контактів.

Як скачати відео з контактів на інших сайтах

Як скачати відео з контактів на свій компютер

Як бачите усе дуже просто. Тепер у вас з’явилась додаткова кнопка «Скачать» як у самій мережі так і при перегляді такого відео на сторонніх сайтах. Кнопка «Скачать» позначена червоним кольором.

Сподіваємось що ця публікація стала для вас корисною і тепер у вас не буде проблем із завантаженням відео з мережі «Вконтакті» на свій комп’ютер.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)

1808

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *