Як знайти потрібну інформацію в Інтернеті?

Пошуко інформації в Інтернеті

Ви часто шукаєте інформацію в Інтернеті, але знаходите щось не те, або ви взагалі не знаєте як знайти потрібну інформацію в мережі Інтернет. Тоді перегляньте цю презентацію «Пошук інформації в мережі Інтернет» і пошук потрібної інформації займе у вас набагато менше часу. Презентація познайомить вас із методикою пошуку інформації, технологіями та стратегіями цієї не легкої іноді справи. Ви дізнаєтесь, які пошукові системи бувають та як ними користуватись. Загалом презентація складається із 17 наступних слайдів:

  • Методи пошуку інформації;
  • Етапи пошуку інформації;
  • Базові стратегії пошуку;
  • Пошукові системи;
  • Здійснення пошуку;
  • Оператори мови запитів;

Бажаємо легкого пошуку у мережі Інтернет

Взагалі пошук інформації в Інтернеті це – один з головних навиків, яким повинна вміти користуватись сучасна людина яка користується комп’ютером. Для того аби дізнатись деякі нюанси пошуку інформації в пошукових системах google та yandex перегляньте відео.

Відео: Як правильно шукати інформацію в Інтернеті

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вдало оформлена за стильовими та структурними аспектами презентація. Цей демонстративний матеріал стане відмінним доповненням до уроку засвоєння нових знань умінь та навичок із теми “Пошук інформації в Інтернеті”. Автор покроково описав алгоритм пошуку, тому це значно спростить для учнів практичну частину уроку.

  2. Інтернет – глобальна мережа, яка поєднує мільйони комп’ютерів в усьому світі. Сьогодні мільйони людей щоденно використовують Інтернет для спілкування й отримання потрібної інформації. Вважаю, ця стаття допоможе починаючим користувачам корисними посиланнями та рекомендаціями.

  3. Дана стаття та презентація буде корисна для тих, хто розпочинає своє знайомство з комп”ютером для того, щоб віднайти потрібну для себе інформацію в пошукових системах. З повагою.