mail@urok-ua.com

Як знайти потрібну інформацію в Інтернеті?

Пошуко інформації в Інтернеті

Ви часто шукаєте інформацію в Інтернеті, але знаходите щось не те, або ви взагалі не знаєте як знайти потрібну інформацію в мережі Інтернет. Тоді перегляньте цю презентацію «Пошук інформації в мережі Інтернет» і пошук потрібної інформації займе у вас набагато менше часу. Презентація познайомить вас із методикою пошуку інформації, технологіями та стратегіями цієї не легкої іноді справи. Ви дізнаєтесь, які пошукові системи бувають та як ними користуватись. Загалом презентація складається із 17 наступних слайдів:

 • Методи пошуку інформації;
 • Етапи пошуку інформації;
 • Базові стратегії пошуку;
 • Пошукові системи;
 • Здійснення пошуку;
 • Оператори мови запитів;

Бажаємо легкого пошуку у мережі Інтернет

Взагалі пошук інформації в Інтернеті це – один з головних навиків, яким повинна вміти користуватись сучасна людина яка користується комп’ютером. Для того аби дізнатись деякі нюанси пошуку інформації в пошукових системах google та yandex перегляньте відео.

Відео: Як правильно шукати інформацію в Інтернеті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Навчання толерантності на сучасному уроці. Інноваційний підхід до виховання дітей Навчання толерантності на сучасному уроці Інноваційний підхід до виховання дітей Автор: заступник директора з НВР Волк Наталія В'ячеславівна Проблема культури спілкування – одна з найгостріших в шко...
Педагогічний досвід вчителя початкових класів Гуцул Т.С. “Шляхи педагогічної майстерності” Педагогічний досвід вчителя початкових класів Гуцул Т.С. "Шляхи педагогічної майстерності" Автор: вчитель початкових класів Гуцул Тетяна Степанівна Даний матеріал описує педагогічні технології, що в...
Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями»... Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями» Автор: вчитель математики Приємська Уляна Петрівна Урок добре проводи...
1994

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Вдало оформлена за стильовими та структурними аспектами презентація. Цей демонстративний матеріал стане відмінним доповненням до уроку засвоєння нових знань умінь та навичок із теми “Пошук інформації в Інтернеті”. Автор покроково описав алгоритм пошуку, тому це значно спростить для учнів практичну частину уроку.

 2. Інтернет – глобальна мережа, яка поєднує мільйони комп’ютерів в усьому світі. Сьогодні мільйони людей щоденно використовують Інтернет для спілкування й отримання потрібної інформації. Вважаю, ця стаття допоможе починаючим користувачам корисними посиланнями та рекомендаціями.

 3. Дана стаття та презентація буде корисна для тих, хто розпочинає своє знайомство з комп”ютером для того, щоб віднайти потрібну для себе інформацію в пошукових системах. З повагою.