Заняття для дітей середньої групи з виховання здороваго способу життя «На допомогу Карлсону»

Автор: Вихователь Ковальова Марина Анатоліївна

Screenshot_2Це заняття допоможе закріпити загальні знання дітей про здоров’я та здоровий спосіб життя, а також власну гігієну.


 

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Мене зацікавила назва, яким чином виховання здорового способу життя можна поєднати з Карлсоном. І залишилася дуже задоволеною. Цікаве заняття у формі гри, чудова задумка, продуманий сценарій. Наявність дидактичного матеріалу. Все лаконічно з плавним переходом. Єдине, щоб я порадила, розбити конспект на етапи.

  2. Захід дуже потрібний, оскільки на сьогоднішній день дуже багато хворих дітей. Пізнавальний розвиток формуванні культурно-гігієнічних навичок у дітей дозволяє сформувати бажання вести здоровий спосіб життя.Знати елементарні навички і дотримуватися їх у житті. Даний матеріал допоможе нам педагогом домогтися позитивного результату в роботі.

  3. Цікаво було познайомитися з корисними порадами через ігрові моменти. Дітям цього віку цікаво знайомитися не тільки з правилами гігієни, а й з героями казок, фантазувати, а ваше заняття було направлено як раз засвоєння правил особистої гігієни, на пізнання нових знань ( про корисність вітамінів). Дякую за працю.

  4. Дуже, Вам дякую за цікаве і насичене заняття.Методи і прийми використани на занятті відповідають віковим особливостям дітей, Судячи з материялу відчуваеться сильна підготовка дітей.

  5. Марино Анатоліївна, дякую за насичене заняття.
    Воно побудовано в ігровій формі. Діти залюбки допомогали головному герою і з легкістю вирішували поставлені задачі.

  6. на занятті вихователь закріпила правила гігієни, змінювала види діяльності дітей, що допомогло тримати дітей в активному стані. Судячи з конспекту, педагог тримала в полі зору віх дошкільнят, матеріал доступний, зрозумілий дітям та відповіда. програмовим вимогам. Поставленої мети Марина Анатоліївна досягла.