Заняття для дошкільнят з розвитку мовлення

Автор: вчитель початкових класів Тетяна Черватюк

Заняття для дошкільнят з розвитку мовлення

Сьогодні ми продовжуємо з вами перевіряти наших дітей чи готові вони до школи їх розвиток. І сьогоднішня характеристика, я вважаю дуже важлива для кожного з нас. І для майбутнього першокласника і для вас батьків, і для вас батьків, і для нас вчителів. Це мовленнєвий розвиток, це наша мова. Як ми вміємо говорити, як ми вміємо висловлювати свою думку. Коли дитина готується до першого класу, перше що має знати вона, це правильно і чітко вимовляти звуки. Якщо у вашої дитини є з цим проблеми, не їз-за того що у неї випали передні зубки, бо це нормально, а просто це є такий дефект, який дитина не може побороти сама, у кожному дошкільному закладі є спеціаліст – логопед. Не бійтеся логопедів, це не лікарь, це людина, яка професійно і правильно поставить всі звуки. Обовязково скористайтеся моєю порадою. Якщо ж проблем зі звуками немає, то ви можете це перевірити і переконатися в цьому. Сьогодні ми вам покажемо таке практичне зайняття та розглянемо вправи для розвитку мовлення у дітей.

В гості до нас прийшла сьогодні дівчинка, звати її Соломія і вона буде на сьогоднішньому зайнятті моєю помічницею.

Заняття для дошкільнят з розвитку мовлення

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже корисні і необхідні поради, які варто і самому знати і батькам розказати. А найбільше сподобалося, що батьки при допомозі відео ще раз зможуть почути, що варто звертатися до логопедів не боячись їх, адже дійсно це ті люди, які професійно і правильно поставлять всі звуки. Дякую.

  2. Дякую за цікаву та необхідну інформацію в наш час! Багато батьків не займаються своїми дітьми, не приділяють необхідної уваги розвиткові зв’язного мовлення у своїх дітей. Тому всі ці недоліки лягають на плечі вихователів та вчителів!