mail@urok-ua.com

Адаптаційні курси для майбутніх першокласників

Автор: вчитель початкових класів Черчик Наталя В’ячеславівна

вчитель початкових класів Черчик Наталя ВячеславівнаДанні курси дають можливість інтенсивно розвивати пізнавальні та творчі здібності дітей; розвивати всі види мовленнєвої діяльності (вміння слухати і говорити, читати і писати). Використовуючи данні матеріали, вчитель зможе активізувати розумову діяльність майбутніх учнів, збагатить їх лексичний запас, ознайомить із елементами шкільного життя, надасть допомогу батькам у вихованні повноцінної особистості.


 

Мета: допомогти кожному майбутньому першокласнику підготуватись до навчання в школі; дати дітям знання, вміння, навички, необхідні для самостійного рішення нових питань, нових практичних та навчальних завдань; виховувати самостійність, ініціативу, почуття відповідальності і наполегливості в подоланні труднощів. Розвивати мовлення, увагу, творчі здібності, зацікавленість навчальними предметами.

Пояснювальна записка

Бажання допомогти майбутнім школярам легше і швидше адаптуватися до шкільного навчання викликало в мене потребу розробити систему занять адаптаційних курсів.

Данні курси дають можливість інтенсивно розвивати пізнавальні та творчі  здібності дітей; розвивати всі види мовленнєвої діяльності (вміння слухати і говорити, читати і писати).

Адаптаційні курси допоможуть педагогам підготувати дошкільнят до вивчення навчальних предметів і пом’якшать майбутні труднощі.

Крім того, використовуючи данні матеріали, вчитель зможе активізувати розумову діяльність майбутніх учнів, збагатить їх лексичний  запас, ознайомить із елементами шкільного життя, надасть допомогу батькам у вихованні повноцінної особистості.

Тривалість занять не повинна перевищувати 25 хвилин, тому доцільно проводити по два заняття тривалістю по 25 хвилин з перервою 10 хвилин.

Бажаю  успіхів!

Додатки

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект заняття з грамоти для дітей дошкільного віку “Допомога казковим героям” Конспект заняття з грамоти для дітей дошкільного віку "Допомога казковим героям" Автор: вихователь Терещук Наталія Миколаївна В своєму занятті я використала: психогімнастику, дихальну гімнастику,роб...
Театралізація власної казки “Чому ялинку наряджають” для дітей середнього дошкільного віку Театралізація власної казки "Чому ялинку наряджають" для дітей середнього дошкільного віку Автор: вихователь Черняк Ольга Степановна Цю казку можна включити, як до новорічного сценарію старших дошкі...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
1199

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Батьки дуже активно цікавляться питанням підготовки дітей до школи. Ваші заняття націлюють на те, як, і в якому напрямку потрібно рухатися. Прекрасний матеріал для вчителів та батьків. Дякую!

  2. Яскрава презентація та заняття, розроблені Наталією В’ячеславівною викличуть бажання у майбутніх першокласників іти до школи, а це напевно є головним у проведенні цих адаптаційних курсів. Дані матеріали через велику кількість ігор активізують розумову діяльність майбутніх школяриків, збагатять їх лексичний запас, ознайомлять із елементами шкільного життя, допоможуть у вихованні повноцінної особистості. Дякую за добірку занять.

  3. Мені дуже сподобалися розробки ваших занять для майбутніх першокласників. Багато вправ на розвиток пам”яті, мислення, уваги. Використано ігрові та інтерактивні технології – це має зацікавити дітей та спокунати їх до роботи. Своїми заняттями ви показали діткам, що в школі цікаво, весело і зовсім не страшно. Я думаю, малятам сподобалось і вони з нетерпінням чекатимуть на 1 вересня. Дякую.

  4. Ігрові прийоми роботи з майбутніми першокласниками, сучасний підхід, актуальність – це все відрізняє дану публікацію. Вважаю її надзвичайно корисною. Тематика,дібрана вчителем для проведення занять веде майбутнього першокласника тими доріжками, якими він буде йти всі роки навчання: школа, клас, колектив, родина, Батьківщина, рідний край…Простежується урахування вікових особливостей дітей.Дякую за публікацію!

  5. За змістом матеріалу відчувається почерк творчого педагога, який намагається постійно перебувати поряд з дітьми, оновивши ігрові прийоми на сучасні: Фіксики, Стоніжка…Педагог урізноманітнює прийоми роботи з дітьми, які виховують бажання іти до школи.