mail@urok-ua.com

Завдання для підготовка до школи майбутніх першокласників

Завдання для підготовка до школи

До вашої уваги посібник у якому ви знайдете багато різноманітних завдань та тестів для підготовки вашого малюка до школи. Підручник допоможе розвинути пам’ять та увагу малюка, адже сьогодні наші діти пер ніж іти до школи повинні уже уміти багато чого. Цей підручник дасть можливість набагато краще підготуватись до школи, розвинути руку, зорову та слухову пам’ять дитини. Окрім цього за допомогою тестів ви зможете реально оцінити рівень підготовки вашої дитини та здатність до логічного мислення. Здатність розв’язувати математичні завдання також не будуть зайвими перш ніж йти до першого класу. Сміливо завантажуйте даний підручник та пройдіть усі 30 кроків для підготовки до школи разом з вашою дитиною. Розв’яжіть усі завдання.

Скачати посібник 30 кроків у підготовці до школи

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(8 оцінок. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)

6559

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Спасибо большое, реально получилось скачать бесплатно, ещё раз огромное спасибо!

  2. Прекрасний помічник батькам у підготовці до школи. Доступний до безкоштовного завантаження. Завдання не повторюються, сучасні, розвивають логічні, математичні здібності дитини. Дякую за таку корисну публікацію

  3. Дійсно, посібник насичен різноманітними завданнями, які дають можливість набагато краще підготуватись малечі до школи. Вважаю, що це буде хорошим помічником батьків майбутніх першокласників.

  4. Даний посібник заслуговує на високу оцінку. В ньому зібрано багато цікавих завдань та тестів для підготовки дитини до школи. А самий більший його плюс в тому, що є електронний додаток, який можна порадити батькам для використання і самому побачити рівень своєї дитини і в подальшому працювати з нею. Дякую

  5. Дуже веселі завдання, ігрові вправи, кросворди та інтерактивний диск будуть сприяти розвитку логічного мислення, основних мислительних процесів,що дуже важливо при підготовці дітей до школи Схвально, що є завдання на ознайомлення і зразу ж тести для перевірки знань.