Англійська абетка для дітей

Англійська абетка для дітей

Навряд чи у самих дітей з’являється бажання вивчити англійську мову. До нових знань їх підштовхують далекоглядні і дбайливі батьки, які знають про широке поширення англійської мови в житті.
Через декілька років діти усвідомлять правоту своїх батьків і будуть їм нескінченно вдячні.

Чому ж так необхідно не упускати дитячі роки і не вичікувати, коли дитина подорослішає і сама потягнеться до англійського? Розум дитини жадібно схоплює нові знання. За великим рахунком, його мозок сприймає іноземні слова як рідні, не виставляючи між ними великої різниці. Дитяча пам’ять відрізняється більшою міцністю і силою концентрації, ніж доросла. Ось чому так певні дитячі спогади, зберігаючись на все життя.

Саме тому чим раніше ваша дитина почне вивчати англійську мову тим легле для неї і краще.

Загальні відомості про підручник

Назва: Англійський буквар. Букви та звуки

Автор: Л. П. Растригіна

Формат: Сканований підручник

Рік видання: 2005

Кількість сторінок: 65

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дітям завжди цікавіше щось запам’ятовувати, коли матеріал подається у вигляді ілюстрацій і якихось пам’ятних образів, а тут ще й віршована форма в допомогу. Відмінна знахідка як для виховатилів, так і для вчителів початкової школи .

  2. Дуже багато батьків бажають, щоб з дошкільного віку дітей навчали іноземним мовам., але в дошкіллі це можна організувати лише як додаткову послугу за кошти батьків або із введенням у штати посади “керівник гуртка” організувати групу дітей для оволодіння іноземною розмовною мовою.і тоді практикувати цей посібник .А от батькам запропонуємо.