Англійська для дітей за міжнародною методикою Хелен Дорон

Хелен Дорон

Англійська для дітей – це той крок, який батьки можуть зробити, щоб допомогти своїй дитині не лише вивчити іноземну мову, але й покращити свої навчальні здібності в цілому. В ранньому віці мозок дитини ще активно формується, утворюються нові нейронні зв’язки, тож це найкращий час почати навчання. Це не лише буде легше, ніж у більш дорослому віці, але й стимулюватиме ще активніший розвиток мозку дитини.

Вивчення англійської як другої рідної мови

На заняттях з англійської за методикою Хелен Дорон, діти вивчають мову так, як вчили б свою рідну – без перекладу, за допомогою наочності та всього, що їх оточує.

Окрім цього, найменші студенти відвідують заняття з батьками, тож це ще більше поглиблює їх зв’язок. Під час заняття дітки багато рухаються, постійно змінюють види діяльності, виконують творчі завдання та розвивають дрібну та велику моторику – малюють пальчиками, грають з Play-Doh, кінетичним піском, різними фактурними матеріалами. Все це є невід’ємною частиною навчального процесу та допомагає дитині всебічно розвиватися.

Ще однією перевагою навчання в ранньому віці є можливість вивчати не лише базову лексику, а й отримувати енциклопедичні знання під час занять англійської для дітей. Маленькі студенти вивчають види жаб, мавп, цикл життя метелика, різновиди комах та навіть породи собак! І все це англійською мовою.

Розвиток правильного акценту в англійській

При вивченні англійської мови з дитинства розвивається правильний акцент та розуміння базових правил в контексті. Дітки не вивчають величезні граматичні правила, вони просто тренують готові конструкції на практиці, через гру та цікаві активності, а потім вживають їх інтуїтивно.

Діти шкільного віку також приділяють багато уваги вивченню культури Британії, Америки та інших країн. Під час занять з англійської мови вони постійно спілкуються, дискутують на різні актуальні теми, діляться проблемами та радощами, виконують проекти, співають авторські англомовні пісні, пишуть есе, беруть участь у квізах та квестах та багато іншого.

Вибір ефективних курсів англійської для дітей

Як обрати ідеальний курс англійської для дітей? Краще за всіх вам допоможе викладач та адміністратор навчального центру, який ви оберете. Тут важливо враховувати не лише вік дитини, а й рівень володіння англійською. В Англійська Хелен Дорон існує понад 17 навчальних програм, тож обрати ідеальну буде досить легко!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *