Англійська мова для дошкільнят

Вірші із англійськими словами

Вірші для вивчення англійської мови

Посібник, який допоможе дітям дошкільного та молодшого шкільного віку вивчати англійську мову. Посібник містить багато різноманітних віршів із вставленими у них англійськими словами. Це допоможе дітям легше а точніше мимоволі збільшувати свій лексичний запас з англійської мови. Усі вірші поділені за різними темами, такими як:

  • Свійські тварини;
  • Фрукти та овочі;
  • Дикі тварини;
  • Іграшки.

Також, ще один важливий аргумент на користь цього підручника це цікаві малюнки-розфарбовки, які можна одразу розфарбовувати при вивченні того чи іншого вірша. Це дасть можливість урізноманітнити навчальний процес та подати його у ігровій формі, що набагато краще сприймається дітьми.

Посібник доцільно використовувати вчителями англійської мови та батьками, які займаються освітою своїх дітей з англійської мови.

Вірші для вивчення англійської мови

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Такі короткі віршики на нескладну тематику – гарний спосіб розвитку пам’яті. А якщо у творі зустрічається іноземне слово – ще більше привертає увагу дитини. Розмальовка – гарне доповнення до віршика, підключається й зорова пам’ять, під час розфарбовування рука готується до письма.

  2. Вступна частина до використання посібника якнайкраще висвітлює його пізнавальну роль та педагогічну доцільність, матеріал не вимагає напруження в його використанні, є доступним для дітей та дорослих. Успіхів у досягненні мети!

  3. Таку книгу варто переглядати з дитиною щовечора. Що б там не говорили про доцільність/недоцільність вивчення цілого вірша, але дітям від 2-х до 6-и таке навчання якраз підходить.

  4. Сучасні діти не дуже дружать з книжками, особливо їх не зацікавиш одноманітними віршиками.Для засвоєння дошкільнятами чи молодшими школяриками лексичного матеріалу з таких тем як “Тварини”, “Овочі та фрукти”, “Кольори” варто застосовувати відеоролики на англійській мові. Тут включається і зорова память, і сприйняття на слух, та й зрештою кольоровий мультик викликає інтерес та підтримує увагу. І головне-це швидко, ефективно, цікаво і без особливих зусиль для вчителя і дітей та й надовго відкладеться у голові.

  5. На рахунок цієї книжечки у мене двояке враження. Мені подобаються ті віршики, де вжито багато англійських слів, а от де є віршик на 4 лінійки і там лиш 1 англійське слово – чи доречно вивчати весь віршик дитині.

  6. Дуже цікава, а головне корисна книга для вчителів, які викладають у початковій школі. Рекомендую.