Аплікація в старшій групі

Аплікація в старшій групі

Пропоную вашій увазі чергову добірку зразків для виготовлення аплікацій з паперу. Використовувати цю добірку дуже просто. Потрібно лише роздрукувати на кольоровому принтері і все, зразки готові для використання. Перевагою цього є те, що ви можете роздрукувати скільки копій скільки вам потрібно не потративши при цьому кошти на покупку зошитів з такими заготовками.

Таким чином якщо у вашої дитини не вийде досить акуратно виготовити свою першу аплікацію вона зможе повторити увесь процес, та зробити дійсно красиву та акуратну аплікацію.

Виготовляти такі аплікації можна, як у старшій групі в дитячому садку, так і індивідуально вдома.

Зрозуміло, що виготовлення аплікацій своїми руками, принесе багато користі вашій дитині. Тому не варто шкодувати паперу, головне щоби було бажання у дитини цим займатись. А у вас час їй у цьому допомогти.

Заготовки для виготовлення аплікацій

Аплікація з паперу Аплікація з паперу
Аплікація з паперу Аплікація з паперу
Аплікація з паперу

Також пропоную вашій увазі зошит для виготовлення цілого лялькового театру із використанням аплікацій та сценарій для проведення такого заходу.

Ценарій дійства

Дійові особи: ведучий, півник Голосисте Горличко, мишенята Круть І Верть.

Ведучий: — “Жили в одному селі півник Голосисте Горличко та мишенята Круть і Верть. Мишенята цілісенькі дні співали й танцювали, а півник удосвіта стане, всіх піснею збудить, а потім береться до роботи. Одного разу підмітав півник двір і бачить на землі лежить пшеничний колосок.” Півник: —” Круть, Верть, дивіться, що я знайшов!” Прибігли мишенята.

Мишеня Круть: — “Колосок треба обмолотити.”

Мишеня Верть: — “А з зерна, у млині, пухкого борошна зробити.”

Півник: —”Ну, і хто молотитиме?”

Мишеня Круть: — “Тільки не я!”

Мишеня Верть: — “Тільки не я!”

Півник: —”Гаразд, я обмолочу і у млин схожу.”

Ведучий: —”Взявся півник за роботу. А мишасті стали гратися. Закінчив півник молотити, сходив до

млина, приніс торбу з борошном і гукає…”

Півник: —” Сюди, Круть! Сюди, Верть! Я борошно приніс!”

Прибігли мишасті.

Мишеня Верть: — “Ой і півник! Ой і молодець! Тепер потрібно тісто замісити та пироги пекти.” Півник: — “Хто з вас міситиме?”

Мишеня Круть: — “Тільки не я!”

Мишеня Верть: — “Тільки не я!” Півник: — “Хай буде так. Сам тісто міситиму.” Ведучий: —”Працює півник Голосисте Горличко, та й мишенята часу не гають: пісні співають і танцюють. Замісив півник тісто та й кличе малих…” Півник: — “Треба дров нарубати і вогонь в печі розвести.” Мишеня Круть: — “Я ще у схованки не догуляв.” Мишеня Верть: — “А, я — я буду там, де брат сказав.”

Півник: — “Гаразд, я сам буду дрова носити і піч розпалювати.”

Ведучий: —”Приніс півник дрова, розпалив вогонь у печі і спік пиріжечки. У півня працьовитого, все гарно так виходить. Які рум’яні пиріжки, хоч вперше їх в житті він робить. Не встиг він з ними й відійти від печі, як Круть і Верть вже за столом сидять, покинувши на вулиці всі речі.

Мишеня Круть: — “Ох і зголоднів я!” Мишеня Верть: — “Ох і їсти хочеться!” Півник: — “Чи це мені здається? Чи за столом я Крутя і Вертя бачу? Скажіть мені, будь ласка, хто колосок знайшов? Хто зерняток намолотив і до млина ходив? Мишеня Круть (із сумом): — ” Це ти, Півнику.” Півник: — “А хто дрова колов? Хто тісто місив? Хто піч палив та пиріжки пік?”

Мишеня Верть (із сумом): — “Це все ти, Півнику.” Півник: — “А ви що робили?”

Ведучий: — “Що казати у відповідь? І казати нічого. Вилізли Круть і Верть із-за столу, а півник їх і не утри­мував. Нема за що ледарів пиріжками пригощати.

КІНЕЦЬ.

Зошит з аплікаціями для лялькового театру

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У старшій групі діти самі вміють вирізувати всі геометричні форми, створювати багатоколірні композиції,заповнюючи весь простір аркуша, то для чого пропонувати готові форми? От для лялькового театру хороші зразки дітям для занять художньою самостійною діяльністю.