Зошит. Аплікація в середній групі

Аплікація в середній групі

Заняття аплікацією сприяє всебічному розвитку дитини, формує позитивний настрій та гарні емоції, виховує доброзичливість та дбайливість у ставленні до природи.

Навчальний матеріал кожного зошита укладено з урахуванням вимог програми з дошкільного виховання, а також доповнено творчими завданнями, що спонукають дитину до більш продуктивної праці та стимулюють активність у прийнятті самостійних рішень.

Важливим елементом представленої серії є синтез двох видів образотворчого мистецтва — аплікації та малювання (після наклеювання основних деталей дитина може домалювати ті, яких бракує).

З метою створення ігрової ситуації кожне заняття розроблено за цікавим сюжетом, який розгортається в тому темпі, у якому працює малюк, а також за схемою «від простого до складного», що дає можливість поступово ознайомитися з поняттями «форма», «розмір», «колір» предметів за допомогою різноманітних художніх засобів.

Матеріал заняття містить:

  • Зразок
  • Деталі для вирізування
  • Додаткові деталі (їх дитина зможе використати на власний розсуд як доповнення до виконаної основної роботи).

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вважаю такі зошити доцільними лише для ясельної та молодшої груп. Використовувати щозаняття шаблони для дітей 4-6 років – справжній злочин. Адже тоді вихованець не має простору для фантазії, а педагог – акреативна людина.