mail@urok-ua.com

Зошит. Аплікація в середній групі

Аплікація в середній групі

Заняття аплікацією сприяє всебічному розвитку дитини, формує позитивний настрій та гарні емоції, виховує доброзичливість та дбайливість у ставленні до природи.

Навчальний матеріал кожного зошита укладено з урахуванням вимог програми з дошкільного виховання, а також доповнено творчими завданнями, що спонукають дитину до більш продуктивної праці та стимулюють активність у прийнятті самостійних рішень.

Важливим елементом представленої серії є синтез двох видів образотворчого мистецтва — аплікації та малювання (після наклеювання основних деталей дитина може домалювати ті, яких бракує).

З метою створення ігрової ситуації кожне заняття розроблено за цікавим сюжетом, який розгортається в тому темпі, у якому працює малюк, а також за схемою «від простого до складного», що дає можливість поступово ознайомитися з поняттями «форма», «розмір», «колір» предметів за допомогою різноманітних художніх засобів.

Матеріал заняття містить:

  • Зразок
  • Деталі для вирізування
  • Додаткові деталі (їх дитина зможе використати на власний розсуд як доповнення до виконаної основної роботи).

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Аплікація в старшій групі Аплікація в старшій групі Пропоную вашій увазі чергову добірку зразків для виготовлення аплікацій з паперу. Використовувати цю добірку дуже просто. Потрібно лише роздрукувати на кольоровому принт...
Аплікації своїми руками Аплікації своїми руками Аплікація - це вид творчості, коли на поверхню з одного матеріалу наклеюються шматочки іншого матеріалу, що розрізняються за кольором або фактурі. Аплікація з паперу допус...
Ігри аплікації Ігри аплікації Аплікації з паперу можуть бути не лише цікавим та корисним зайняттям, з паперу можна не лише робити різні аплікації з геометричних фігур, а також можна зробити цікаву гру. Пропо...
3073

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вважаю такі зошити доцільними лише для ясельної та молодшої груп. Використовувати щозаняття шаблони для дітей 4-6 років – справжній злочин. Адже тоді вихованець не має простору для фантазії, а педагог – акреативна людина.